رفتن به نوشته‌ها

“جعبه” ساخته ردی ریچ به یک میلیارد جریان می رسد

آیا هنرمندی تاکنون مخاطبان را با یک آهنگ به همان اندازه قاطعانه که ردی ریچ با “جعبه” داشته است ، مجذوب خود کرده است علیرغم انتشار در اواخر سال 2019 ، برجسته لطفاً به بهانه اینکه ضد اجتماعی هستم ، همچنان یک پایه در جدول بیلبورد باقی مانده است ، اگرچه اخیراً از Hot 100 سقوط کرده است. در هر صورت ، این آهنگ به راحتی مورد علاقه طرفداران قرار می گیرد به لطف صدای پاک کن شیشه جلو و شیشه سینمایی آن قابل شناسایی است.

ردی ریچ

جریت کلارک / گتی ایماژ

به حدی که آهنگ رسماً از نقطه عطف یک میلیارد جریان Spotify عبور کرد ، این یک پیروزی بزرگ برای رپر جوان کامپتون است. تأثیرگذار است ، خصوصاً وقتی فکر می کنید که “جعبه” حتی یک سال از عمرش نمی گذرد. و با این وجود به سرعت تبدیل شده است و به آهنگ قطعی ردی تبدیل می شود ، اگرچه طرفداران قطعاً در مورد اینکه “بهترین” او است یا نه اختلاف نظر دارند. در هر موضوعی که باشید ، هنوز هم چشمگیر است که ببینید آهنگ محبوبیت چندانی پیدا کرده است ، البته بدون داشتن اثر جانبی در بالا بردن نوار برای مواد بعدی.

خوشبختانه ، ردی با اطمینان می گوید پیگیری وی برای لطفاً به خاطر ضد اجتماعی بودنم ببخشید چیزی کمتر از “شاهکار تمام عیار” نخواهد بود ، شاهکاری که قرار است “به زودی” با اعتراف خودش آزاد شود. البته ، در دنیای رپ که می تواند به معنای انواع مختلفی باشد ، اما مطمئن باشید که چرخ ها در حال حرکت هستند. در حالی که منتظر آن هستیم ، به Roddy Ricch ، 30 Roc و Dat Boi Squeeze کمی عشق بفرستید و آنها را به دلیل فرار به آنها تبریک گفت.

مطالب جالب  پرش Bayless اجاقها بیکر میفیلد برای تبلیغات تلویزیون بیش از حد
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *