رفتن به نوشته‌ها

دلیل و ها Rapsody ارائه یک موج آهنگ جدید در “من می توانم آن را به”

عنصر

REASON سالهاست که علاقه مندان به هیپ هاپ را تحت تأثیر قرار می دهد و به لطف جایگاه وی به عنوان عضو فهرست TDE ، طرفداران چیزهای بزرگی را پیش بینی می کنند. خب ، در روز جمعه ، REASON آلبوم مورد انتظار خود را با عنوان “آغازهای جدید” (New Beginnings) رها کرد که در حال حاضر مورد توجه بسیاری از طرفداران قرار گرفته است ، که گفته های خوبی در مورد آن داشته اند. در اینجا آهنگ های مختلفی وجود دارد ، از جمله آهنگ “I Can Make It” که شامل موارد مختلفی از Rapsody است.

در این آهنگ ، می توان هر دو هنرمند را در حالی که دارای ضرباتی اسکلتی و در عین حال نرم هستند ، تف کرد. متن شعر REASON و Rapsody در این آهنگ بر این است که به خود اعتقاد داشته باشید در حالی که اطمینان دارید خود را از سر و صدای بیرون جدا کنید. همچنین میله های braggadocios زیادی نیز وجود دارد ، که به اضافه کردن “oomph” اضافی به آهنگ کمک می کند.

“I Can Make It” یک چرخش بدهید و نظر خود را به ما اطلاع دهید.

متن ترانه های قابل نقل قول:

ببینید ، شلوغی شما کاملاً جیب برانگیز بوده است ، ما رو به پیشرفت بوده ایم ، هیچ موضوعی – یک حرفه ای که برای هر چیزی مناسب است ، آن را کنار هم قرار دهید ، من آن را پشتیبانی می کنم – من با برخی از پادشاهان سر و کار دارم ، بنابراین اکنون آنها من را به پیامبر فراخوانی می کنید
با این قدرت خودکار شده اید ، آن قدرت و موشک را گرفته اید

مطالب جالب  نیکول همسر دکتر دره او را به خشونت خانگی متهم می کند
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *