رفتن به نوشته‌ها

Rajon Rondo پس از ماوریکس استینت تقریباً بسکتبال را ترک کرد

Rajon Rondo در طول زندگی حرفه ای خود در NBA مشکلات زیادی را پشت سر گذاشته است ، اگرچه توانسته است کارهای زیادی را به دست آورد. در سال 2008 ، او با بوستون سلتیکس یک قهرمانی NBA را به دست آورد و در سال 2020 ، یک تراشه دیگر ، این بار با لس آنجلس لیکرز به خانه برد. او اولین بازیکنی است که با هر دو حق رای موفق به کسب عنوان شد و هواداران به او به عنوان یک رقیب کامل در مرحله پلی آف نگاه می کنند ، از این رو لقب “Playoff Rondo” را می دهد. ، یعنی در طول فصل 2014-2015 زمانی که او با دالاس ماوریکس بود. هنگام حضور در پادکست “کامل 48” ، راشل نیکولز از ESPN توضیح داد که چگونه یک بار Rondo به او گفت که به دلیل حضور در Mavs ، تقریباً بسکتبال را ترک کرده است. پس از اختلاف با سرمربی خود ، تیم های بسیار کمی او را می خواستند و او مطمئن نبود که از آنجا به کجا برود.

 Rajon Rondo

Mike Ehrmann / Getty Images

پر نیکولز:

“او به من گفت که چند سال پیش تقریباً بازنشسته شد زیرا وقتی فاجعه در دالاس بین او و ریک کارلایل اتفاق افتاد – و ما می توانیم انواع تقصیرها را برای آن تعیین کنیم. او گفت که فقط دو تیم در خارج از فصل او را صدا می کردند و او به نوعی فکر می کرد ، “خوب شاید من دیگر نمی خواهم این کار را انجام دهم.” او می توانست از بسکتبال خارج شود. “

مطالب جالب  Nike LeBron Soldier 14 "Lakers" به زودی: عکسهای

خوشبختانه رونو استقامت کرد و به بازی در سطح بالایی ادامه داد. مطمئن هستیم که هواداران لیکرز از او به خاطر پایبندی در این زمینه تشکر می کنند ، زیرا لیکرز بدون او عنوانی نخواهد داشت. تجربه او در پلی آف ، به ویژه بازی قهرمانی در برابر Heat بسیار مهم بود.

[از طریق]

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *