رفتن به نوشته‌ها

R. Kelly به طرفداران نگه تظاهرات در بروکلین خواستار آزادی او

عنصر

اوضاع برای R. Kelly خیلی خوب نبوده است. خواننده R&B از سال 2019 به اتهامات جنایات جنسی محصور شده است اما چندین بار از او وثیقه محروم شده است. هنوز وكیل وی در تلاش است تا كلی را از زندان بیرون بیاورد در حالی كه منتظر محاكمه است در حالی كه هوادارانش ظاهراً به خیابان ها می روند و خواهان اجرای عدالت برای خواننده هستند.

مایكل راپاپورت ویدئویی از یك كلی R. اعتراض در بروکلین. در حالی که مردی که اعتراض می کرد پیام خود را با صدای بلند و واضح از طریق یک مگافون ارسال می کرد ، بنری با عنوان “عدالت برای R. کلی” طی مراحل قانونی “برگزار شد. وی در میکروفون اظهار داشت: “سونی رکوردز پدوفیل واقعی است.” این ویدئو در ابتدا در استوری اینستاگرام تهیه کننده مارکو پولو قرار گرفت.

“هم اکنون در BROOKLYN به صورت واقعی در حال حاضر مانند اکنون است. یک رالی رایگان R.Kelly در پارک فورت گرین. ​​این یک تمرین نیست” ، راپاپورت عنوان را به عنوان عنوان نوشت.

اولین باری است که طرفداران کلی به خاطر او به خیابان می آیند. همین چند هفته پیش ، معترضین در شیکاگو با راهپیمایی در خیابان ها خواستار آزادی او شدند. این گروه با شعارهای “آزاد آر کلی” و “پدر و مادر کجا بودند” در خیابان راهپیمایی کردند.

زمان ترسناکی که در آن هستیم. پست های زیر را بررسی کنید.

مطالب جالب  ترامپ تماس با گرفتن COVID-19 "نعمتی از جانب خدا" را در ویدئو کاخ سفید
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *