رفتن به نوشته‌ها

Preme و Popcaan به “لینک بالا” برای آفتابی نوار جدید

عنصر

به دنبال اکران فیلم” راحت “با دیویدو در هفته گذشته ، Popcaan و Preme پروژه مشترک مورد انتظار Link Up را رها کردند.

ویز خلیفه ، BEAM و فرانسوی مونتانا به عنوان مهمانان این پروژه به داویدو می پیوندند اما در برترین فیلم “آخر هفته” نشان می دهد چه چیزی در مورد این پروژه تقطیر شده بهترین است: شیمی بی دردسر بین Popcaan و Preme در یک مسیر. وقتی این دو نفر به بار در “Freeze” می روند ، نمی توانید احساس کنید که وقتی استودیو با هم شعرهایی مانند “diss OVO man ، yuh wi ‘get pebble / Reps Up killy sen” را با هم می شنوید در استودیو با هم سرگرم می شوند yah ah بهشت. “

به استثنای MURDA ، که برای اولین بار در Fixtape Popcaan ظاهر شد ، این پروژه به طور کامل توسط Jaegen ، تهیه کننده تورنتو ، که بیشتر به خاطر کار رقصنده با Ramriddlz و فرانسه شناخته می شود ، هدایت می شود. “فراموش نشدنی” مونتانا.

بافتهای رویایی او صدای Popcaan و Preme را در ابر ملایم می پیچاند در حالی که ضربان های استوایی ریتم ها را به زمین رقص لنگر می اندازند. با شش قطعه موسیقی و اجرای کمتر از 20 دقیقه ، ارزش گوش دادن را دارد تا آخر هفته خود را با برخی از احساسات خوب آغاز کنید.

Link Up اکنون در همه سرویس های پخش جریانی در دسترس است. نظرات خود را در مورد نوار جدید Preme و Popcaan در نظرات زیر به اشتراک بگذارید.

مطالب جالب  لبرون جیمز و لیکرز عنوان NBA را به دست آوردند ، بازیکنان NBA واکنش نشان می دهند

لیست آهنگ

1. Wining Queen (feat. Wiz Khalifa)
2. یخ زدن 3 آخر هفته
4. راحت (feat. Davido)
5. Love Cost Too Much (feat. BEAM)
6. از Murda (شاهکار. فرانسه مونتانا)

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *