رفتن به نوشته‌ها

کریسی تیگن باردار که به دلیل خونریزی بیش از حد در بیمارستان بستری شده است

پس از چند هفته روی تختخواب جدی ، کریسی تیگن ، اکنون در نیمه راه بارداری ، برای او توضیح داد پیروان اواخر یکشنبه شب در اینستاگرام که وی حدود یک ماه است خونریزی شدیدی را تجربه کرده است. سرانجام ، این مدل نشان داد که وی در حالی که با این مسئله ترسناک کنار آمده بود در بیمارستان بستری شده است.

در داستانهای اینستاگرام خود ، تیگن توضیح داد که علائم طولانی مدت و خونریزی شدید او می دانست که خونریزی غیرطبیعی تلقی می شود و بلافاصله تصمیم گرفت که به بیمارستان برود وقتی خونریزی به حدی رسید که به نظر می رسد (به قول او واضح است): “اگر بخواهید شیر آب را کم کنید و آنجا بگذارید. “ تيگن نشان داد كه او در زمان بارداري معمولاً در خوشبخت ترين حالت به سر مي برد. با این حال او مجبور شد که با چگونگی وخیم بودن وضعیت برای فرزند سومش کنار بیاید. او دلیل را توضیح داد برای خونریزی او این است که “جفت او واقعاً ضعیف است.” وی با اشاره به جفت خود ، وضعیت کودک خود را “قوی ترین باحال ترین شخص در خانه sh *** est” توصیف کرد.

 کریسی تیگن باردار در بیمارستان بستری است

ژان باپتیست لاکروا / گتی ایماژ

مادر در آینده در تختخوابش به پیروان خود اطلاع داد که تمام کاری که اکنون می توانند انجام دهند این است که کودک از مایعات کافی برخوردار باشد. در اطراف او و اینکه او تا آنجا که ممکن است به استراحت ادامه داد. کریسی تصدیق کرد که برای اینکه کودکش بتواند از “منطقه خطر” خارج شود ، آخرین مانع این است که بتواند طی چند هفته آینده این مشکل را پشت سر بگذارد. psp تایگن بار دیگر تکرار کرد که “بله ترسناک است اما از آنجا که واقعاً کاری برای انجام دادن وجود ندارد ، ترسناک است.” در یک لحظه نویسنده کتاب آشپزی با مراجعه به توصیه ها و پیشنهادات ناخواسته خود ، با مراجعه به پزشکان شبکه های اجتماعی “لطفا” نکنید. وی ادامه داد که همه توصیه های او باعث می شود احساس اضطراب بیشتری داشته باشد.

حتی بعد از به اشتراک گذاشتن این وضعیت جدی ، کریسی به شوخی گفت: “من بسیار خوشحالم که امروز انتخاب کردم در تمام روزها برای ایجاد آرایش باعث می شود مردم بیمارستان از من س askingال کنند. ” اگرچه او از نگرانی مردم قدردانی می کند ، اما نتیجه گیری کرد ، “برای من احساس بدی نکن ، به من ترحم نکن چون واقعاً احساس خوبی دارم ، به کودک فکر کن.”

برای پایان دادن به شب ، جان لجند برای “سامی های کمد شب” یک کیت ساندویچ از پیش بسته شده را از خانه آورد.

برگزیده شده

مطالب جالب  اندیشه سیاه مقایسه تکامل به J. Dilla به در Kanye غرب را
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *