رفتن به نوشته‌ها

Porsha ویلیامز متهم به Bachelorette حزب ملافه، پارچه هوس استریپر در سینتیا بیلی

عنصر

شایعات در مورد یک رویداد اخیر به میزبانی سینتیا بیلی ستاره واقعی زنان خانه دار از آتلانتا پخش می شود. فردا (10 اکتبر) سینتیا و نامزدش مایک هیل با یکدیگر نذر می کنند و طبق گزارش های متعدد ، او زندگی مجردی خود را با صدای بلند آغاز کرد. گفته می شود که سینتیا و دوستانش در RHOA برای مهمانی مجردی اش به هم پیوسته اند و پیج سیکس ادعا می کند که دو نفر از اعضای بازیگر با یکی از مردهای برهنه کننده که در این مراسم کار می کردند رابطه جنسی برقرار کرده اند.

“افراد زیادی بودند که دختر می کردند -دختر ، “یک منبع به نشریه گفت ، افزود که برخی از زنان حتی با یکدیگر رابطه جنسی دهانی انجام می دهند. “آنها خیلی مست بودند.” این منبع افزود که یک نکته وجود دارد که دو زن ، بعداً شایعه شد که پورشا ویلیامز و تانیا سام ، با رقصنده تنها هستند. “[من] تمام این سر و صداها ، صحبتهای جنسی و” سخت تر از من را می شنیدم “.

در برنامه مشهور واقعیت براوو ، تانیا سام رابطه خود را با نامزد پاول داور نشان داد ، در حالی که پورشا ویلیامز در حال برقراری ارتباط است -همچنین نامزدی دوباره با دنیس مک کینلی به پایان رسیده است. هیچ یک از دو زن گزارش های مربوط به قرار ملاقات مهمانی خود را تایید نکرده یا رد کرده است.

[از طریق]

مطالب جالب  جوان Nudy می پیوندد JAAH SLT در "حال حاضر"
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *