رفتن به نوشته‌ها

پاپ ویدئو برای “دیانا” دود را با پادشاه شن کش و Calboy آیا در اینجا

عنصر

املاک پاپ اسموک موزیک ویدیوی “Diana” را با بازی King Combs و Calboy منتشر می کند.

با هدف The For Stars ، Aim For The Moon انتظار داشت که جایگاه # 1 جدول آلبوم Billboard 200 را پس بگیرد ، فقط برای املاک Pop Smoke مناسب بود که یک موزیک ویدیوی دیگر از پروژه بارگیری کنند. / p>

در ابتدای سال جاری ، پاپ اسموک پس از انتشار آدرس اینترنتی خود در لس آنجلس به طرز فجیعی قتل شد. قاتلان وی در انتظار محاکمه هستند و قتل وی یکی از بدترین لحظات تاریخ اخیر هیپ هاپ بود. با اجرای مجری آلبوم پس از مرگ توسط 50 Cent ، خواننده رپ بروکلین به یکی از ستارگان درخشان سال 2020 تبدیل شده است ، در حالی که همه طرفداران او نسبت به یک هنرمند دیگر دل شکسته اند که قبل از رسیدن به زمان لازم برای رسیدن به تمام اهدافش ، از ما گرفته شده است. انجام شود.

“دیانا” یک موفقیت فراری از آلبوم بود که شامل پیوند پاپ با کینگ کمبز بود. بعداً ، یک ریمیکس با نسخه لوکس با Calboy منتشر شد و امروز ، املاک پاپ موزیک ویدیوی رسمی این آهنگ را منتشر کرد.

این ویدیو تصاویر ضبط آهنگ پاپ را در استودیو به عنوان و همچنین او در کنار تیمش جشن گرفت. در عکسهای دیگر ، Calboy و King Combs در خیابان باهم خنک می شوند و از یک زن زیبا که کنار آنها راه می رود چشم پوشی می کنند.

در سازمان دیده بان ویدیو بالا.

مطالب جالب  Logic نوار ضرب و شتم "TwitchTape Vol. 1" خود را برای طرفداران بیش از
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *