رفتن به نوشته‌ها

پیش بینی می شود آلبوم پس از مرگ Pop Smoke به شماره 1 Billboard 200 بازگردد

امسال با افتهای بسیار بیشتری نسبت به دوره های بالاتر پر شده است. قبل از انتشار خبر شیوع همه گیری ، خبر مرگ پاپ اسموک در ماه فوریه جهان را ویران کرد. این خواننده رپ 20 ساله در شرف تبدیل شدن به هنرمند بعدی بود که از نیویورک منفجر شد اما اندکی پس از اکران Meet The Woo 2 در لس آنجلس مورد اصابت گلوله قرار گرفت.


Pascal Le Segretain / گتی ایماژ

و اگرچه پاپ اسموک از بین رفته بود ، اما میراث او برای همیشه زنده ماند زیرا دنیا کل شعر “The Woo” را در تمام تابستان فریاد می زد. انتشار فیلم Shoot For The Stars Aim For The Moon با ستایش فوری طرفداران و منتقدان روبرو شد و این آلبوم را به بالای بیلبورد 200 رساند. این آواز چندین بنگر تولید کرد که ماه ها پس از انتشار آن زندگی می کنند اما به عنوان یک مجموعه کار ، همچنان در بالای نمودار باقی مانده است.

آلبوم پس از مرگ رپر از زمان انتشار تاکنون در 10 آهنگ برتر بیلبورد 200 به راحتی نشسته است. به گفته HitsDailyDouble ، با یک سرعت دیگر می توان رتبه اول را بدست آورد. به نظر نمی رسد هیچ نسخه جدیدی از هفته گذشته به اندازه کافی تأثیرگذار باشد که حتی بتواند در 20 جدول برتر قرار گیرد. آلبوم پاپ در حال حرکت است تا این هفته 66K حرکت کند.

ما شما را در سایر به روزرسانی ها نگه می داریم. آیا هنوز هم دست انداز بازی Shoot For The Stars Aim For The Moon هستید؟ با صدای مورد علاقه خود در نظرات صدا کنید.

[از طریق]

مطالب جالب  Vikings Star Kirk Cousins ​​توضیح می دهد COVID-19 "اگر من بمیرم ، می میرم" نظرات
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *