رفتن به نوشته‌ها

فیلیسیا رشاد پیشنهاد بیل کازبی شاید قربانی از اتهامات واهی

عنصر

به مدت هشت سال ، کلیف و کلیر هوکستابل پدر و مادرهای جانشین طرفداران The Cosby Show بودند. این زوج پزشک و وکیل ، به همراه بچه هایشان ، هر هفته بینندگان را با خانواده خود به ماجراجویی می پرداختند و گرچه The Cosby Show از آن زمان به عنوان یکی از کلاسیک های محبوب شناخته شده است ، اما این موضوع نیز بحث برانگیز شده است. اتهامات مداوم علیه بیل کوزبی در سالهای اخیر آشکار شده است و اکنون این نماد رسوا 83 ساله به اتهام حمله ناشایست ناشایست از سه تا 10 سال زندان در زندان است.

خانواده طنز کوزبی از صحبت در مورد خودداری کردند اتهاماتی که پدر تلویزیون را آزار می دهد – ادعاهایی که بیل کوزبی تا امروز به شدت آنها را رد کرده است. Phylicia Rashad ، بازیگر افسانه ای که Clair Huxtable را به تصویر کشید ، اخیراً با Bustle در مورد جنجال های Cosby صحبت کرده و از او نظرات او درباره افرادی که از نمایش Cosby گریزان هستند ، پرسیده شد.

“من نمی دانم چرا کسی چنین احساسی دارد؟ راه ، “گفت رشاد. “من فقط گفته های کسی را قبول ندارم ، زیرا آنها آن را می گویند ، و آنها آن را با صدای بلند می گویند. اینترنت صدای بسیار بلندی به بسیاری از افراد ناشناس داده است. و این نیز قبلاً اتفاق افتاده است. ” وی سپس نویسنده تحسین شده زورا نیل هرستون را تربیت کرد که رشاد گفت “یک فقیر درگذشت” زیرا همسایه “کینه توز” هرستون را به آزار و اذیت پسر 10 ساله خود متهم کرد. درست نبود چون هرستون در آن زمان حتی در این كشور نبود ، اما درزها به روزنامه ها اعتبار هرستون را از بین برد.

مطالب جالب  جنیفر لوپز در حالی که آخرین روزهای تابستان را در آخرین تابستان برگزار می کند ، در لباس بیکینی می درخشد سه شنبه هفته آینده (22 سپتامبر) آغاز رسمی پاییز است. امسال طوفانی از وحشت ، ترس و سلامتی و خسارات برای جامعه جهانی بوده است زیرا مردم در شرایط یک بیماری همه گیر خود را به حالت طبیعی دیگر رسانده اند ، اما برخی از آنها نقره نقره ای را در همه آن پیدا می کنند. جنیفر لوپز و همسرش الکس رودریگز که به زودی همسرش می شوند در بازار املاک و مستغلات مشغول تجارت و معامله بوده اند و گزارش شده است که آنها فقط یکی از عمارت های Malibu خود را در اخبار اخبار مبنی بر اینکه اخیراً 40 میلیون دلار میامی خریداری کرده اند ، بارگیری کردند. املاک. دانیل زوچنیک / استرینگر / گتی ایماژ علاوه بر این ، JLo و A-Rod در حال برنامه ریزی برای آنچه که شایعه عروسی مجلل است ، اما با توجه به اینکه هنوز در برابر COVID-19 قرار داریم ، ممکن است همه چیز به تعویق بیفتد. در اینستاگرام ، جنیفر لوپز با سلفی خط ساحلی اهداف ساحلی بدن بیکینی را خم کرد. از این خانم 51 ساله در حالی که روی ماسه ها دراز می کشید و غروب خورشید را تماشا می کرد ، از او بیکینی صورتی استفاده شد. "احساس طلایی بودن. لحظات آخر تابستان را نگه دارید ... #GlowCheck، "او در زیرنویس نوشت. لوپز همیشه با نام تجاری است. "Glow" نیز نام رایحه محبوب وی است. در زیر به گلدان جنیفر لوپز نگاهی بیندازید و به ما بگویید که چگونه تابستان 2020 را تمام می کنید. [از طریق]

“شما باید برگردید و به برخی از اتهامات مطرح شده علیه او نگاه كنید كه رشاد اضافه کرد هیچ منطقی نیست. “و ببینید چه اتفاقی افتاده است که قاضی پرونده را بیرون انداخته است ، اما این پرونده از طریق این مرحله و دیگری از مجلات سیاه عبور کرده است و کتاب های او از قفسه. “

به طور رمزآمیز ، او ادامه داد:” و بنابراین من می دانم آنچه را می دانم ، و فقط با آنچه می دانم می مانم. و این به موقع اتفاق می افتد ، که این به شکل دیگری خواهد آمد ، همانطور که اغلب می کند و سپس مردم می گویند ، “اوه”. این مصاحبه باعث بحث در شبکه های اجتماعی شده است زیرا برخی از آنها ناامیدانه از آنچه که به نظر می رسد دفاع او از کازبی است ابراز داشتند ، در حالی که دیگران با موضع او موافق هستند.

[ از طریق]

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *