رفتن به نوشته‌ها

پیت دیویدسون جی کی را صدا می زند رولینگ در “SNL” برای نظرات ترنسفوبیک

در بخش “Weekend Update” شنبه شب زنده ، پیت دیویدسون J.K. رولینگ برای سابقه اظهار نظرهای ترنسفوبیک. این کمدین از ترنسوبیای رولینگ به عنوان “بسیار ناامیدکننده” یاد کرد.

پیت دیویدسون ، جی کی رولینگ کریستوفر پولک / گتی ایماژ

” من سال ها قبل یک خال کوبی هری پاتر کردم ، زیرا من روان نیستم … نمی دانستم JK رولینگ قصد داشت تمام مل گیبسون را بر سر ما بگذارد. “دیویدسون با اشاره به سابقه اظهارات توهین آمیز گیبسون اظهار داشت:” هیچ تبعیضی در آنجا وجود ندارد ، آنها به طور مساوی به همه ما آسیب رسانده اند. ” او یک مجموعه فانتزی هفت کتاب در مورد انواع موجودات افسانه ای زندگی می کند که با جادوگران و الف ها هماهنگ زندگی می کنند و تنها چیزی که نمی تواند سر خود را به دور آن بپیچاند Laverne Cox است؟ او یک گنجینه ملی است! “

رولینگ ادعا کرده است که فعالان تراجنسیتی برای زنان خطرناک است ، اعتقادی که بسیاری از گروه های حمایت از LGBTQ + از آن انتقاد کرده اند.

اوایل سال جاری ، او از عبارت شناسی LGBTQ + شکایت کرد در توییتر نوشت ، “” افرادی که قاعدگی دارند. “من مطمئن هستم که قبلاً کلمه ای برای آن افراد وجود داشته است. کسی به من کمک می کند. وومبن؟ ویمپوند؟ وومود؟”

در قسمت دیگر قسمت ، نمایش در مناظره معاون ریاست جمهوری لذت برد و جک وایت به عنوان مهمان موسیقی معرفی شد. کمدین بیل بور به عنوان میزبان خدمت کرد.

[محتوای تعبیه شده]

[از طریق]

مطالب جالب  Star WR Alabama's Jaylen Waddle احتمالاً برای یک فصل با آسیب مچ پا بیرون می رود
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *