رفتن به نوشته‌ها

پل پیرس می شود توییتر ناراحت اخیر له برون جیمز نگاهی

عنصر

وقتی لابرن جیمز در کلیولند کاوالیرز و میامی هیت قرار داشت ، او با بوستون سلتیکس و سه نفر بزرگ آنها یعنی ری آلن ، پل پیرس و کوین گارنت رقابت نزدیکی داشت. پیرس همیشه در هنگام سالهای پایانی اجرای حكمی از لوبرون در شكست دادن سلتیك همیشه شیرین ترین سه نفر بوده است. حالا که پیرس مفسران ESPN است ، او از هر فرصتی استفاده کرده است تا راه دروغی LeBron را بیاندازد و بعد از اینکه لیکرز بازی را از دست داد یکی از سری های خود را در برابر Portaz Trail Blazers ، این دقیقا همان کاری است که او انجام داد.

پیرس اظهار داشت اگر LeBron در دور اول مقابل Dame و Blazers شکست بخورد ، دیگر نباید در گفتگوی GOAT باشد. این اتفاق بسیار جنجالی بود که توییتر را در آغوش گرفت ، زیرا معمولاً در مورد موضوعات مربوط به پیرس صحبت می شود ، که خودش را به عنوان یکی از بازیکنان قطبی ترین بازیکن سابق در NBA قلمداد کرده است.

کاربران با فیلم ها و کلیپ هایی از پیرس به فریب احمقانه خود به رسانه های اجتماعی رفتند ، اگرچه بدیهی بود که طرفداران LeBron این کار را انجام می دادند. درمورد عوامل مخرب ، آنها با پیرس عجله كردند و گفتند چقدر لեբرون برای پیروزی در میراث خود نیاز به پیروزی در این سری دارد.

واضح است كه هر دو طرف كاملاً اغراق آمیز هستند ، اما البته ، این توییتر NBA برای شما است.

مطالب جالب  2KBABY ارائه میله عاطفی در جدید تنها "دیوانه"
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *