رفتن به نوشته‌ها

PARTYNEXTDOOR از Drake با Mysterious Teaser

نشانه می گیرد

PARTYNEXTDOOR یکی از آن دسته هنرمندانی است که به احتمال زیاد دارای موسیقی منتشر نشده بیشتری نسبت به آهنگ ها و پروژه هایی است که آن را به خدمات پخش جریانی رسانده اند. بومی تورنتو امسال با آلبوم جدید خود PARTYMOBILE بازگشت اما طرفدارانش از او التماس می کنند که تعداد بیشتری از آنها را بیاورد. به طور خاص ، افرادی بوده اند که از او خواسته اند برخی از موسیقی قدیمی خود را روی پخش جریانی رها کند.

او به همه التماسات گوش فرا داده است و به نظر می رسد طرفداران سرانجام مورد توجه قرار گرفته اند. < h6>
Frazer Harrison / گتی ایماژ

در رسانه های اجتماعی ، PARTYNEXTDOOR شروع به تحریک یک PARTYPACK مرموز کرده است ، که به نظر می رسد مجموعه ای از آهنگ های منتشر نشده است که او برای انتشار گسترده تر پاکسازی می کند.

بازگشت به ماه سپتامبر ، طرف شروع به اشاره كرد كه اتفاقي مي افتد ، و يك طرفدار كه ادعا كرد “PARTYNEXTDOOR قديمي” هنوز به سختي ضربه مي زند ، با بازتوليد مجدد روبرو شد. چند روز پیش ، او به طرفداری پاسخ داد که امیدوار است “Persian فرش” و “West District” را در سرویس های پخش ، دو مورد محبوب در میان طرفداران خود ، بدست آورد. او یک شکلک انگشت متقاطع را به عقب فرستاد. سرانجام ، یک طرفدار از او خواست که به دنبال Drake پیروی کند و پروژه ای مانند Care Care Package خود را منتشر کند و به سادگی پاسخ داد: “خوب”.

مطالب جالب  Machine Gun Kelly هنگام ساخت آلبوم

به نظر می رسد که ممکن است آرزوهای ما سرانجام محقق شود زیرا ، دیشب ، PARTYNEXTDOOR شروع به طعنه زدن به این پروژه عجیب و غریب PARTYPACK بدون اطلاعات زیادی کرد ، و یک مونولوگ را در مورد اینکه قادر به ضبط نیست ، به اشتراک می گذارد مگر اینکه در طرز فکر صحیح باشد تحویل غزل.

آیا ممکن است بالاخره “فرشهای ایرانی” را در Spotify ، Apple Music و TIDAL دریافت کنیم؟ امید بیایید!

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *