رفتن به نوشته‌ها

به نظر می رسد افست بیلبورد تولد Cardi B

را خریداری می کند

یا در حال حاضر شخص دیگری دیگری در زندگی Cardi B وجود دارد ، که وی چندین بار آن را انکار کرده است ، یا آفست در تلاش است مادر مادر خود را بازپس بگیرد.

آخرین باری که کاردی بی آفست را به طلاق تهدید کرد ، رپر میگوس روی صحنه قدم زد و مجموعه جشنواره های خود را با مجموعه ای باشکوه از گل ها ، که عبارت “Take Me Back Cardi” را قطع کرد. با توجه به همه گیری ، هیچ اجرایی ، آیا این می تواند روش Offset برای تلاش برای به دست آوردن همسر جداشده خود باشد؟

جشن تولد او در دو روز ، Cardi B به تازگی یک هدیه تولد زودهنگام را نشان داده است ، که از دختر دو ساله او Kulture Kiari. کاردی را به عنوان عنوان خود نوشت: “آقا متشکرم ، من آن را دوست دارم” با نشان دادن یک تابلوی صورتی که برای او تولدش مبارک است ، نوشت:

آقا ؟؟؟ چه کسی می تواند باشد؟ گرچه ممکن است فرضی باشد ، اما به نظر می رسد کاردی پیشنهاد می کند که افست همه اینها را تنظیم کند و صادقانه بگویم ، کسی از این موضوع تعجب نخواهد کرد. او در گذشته به افراط و تفریط رفته است تا سعی کند خودش را به او ثابت کند بنابراین احتمال اینکه این کار او باشد بسیار زیاد است. همچنین ، غیرممکن است که یک کودک نوپا هزینه نصب بیلبورد را در یک مکان عالی در هالیوود غربی پرداخت کند.

مطالب جالب  راه صدای فش فش زدن و ران از Suno اتصال به DJ Drewski است "MOP"

راب کیم / گتی ایماژ

آیا فکر می کنید آفست در تلاش است تا از این طریق او را جلب کند؟ تولد زودرس مبارک، Cardi!

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *