رفتن به نوشته‌ها

ارسال های Cardi B درباره مجرد بودن را دوست دارد

Cardi B به انتشار عکس های پر زرق و برق در شبکه های اجتماعی بازگشت ، از انتخابات آینده استراحت کرد و به طرفداران خود تصاویر جدید پر ستاره ای را برای تعامل ارائه داد.

در اولین عکس جدیدی که در صفحه اینستاگرامش بارگذاری شد ، او مجبور شد با شایعات احتمالاً پیوستن به ایلومیناتی مبارزه کند و چندین طرفدار این واقعیت را که شاخهای قرمز روی سرش است پوشانده بودند. وی توضیح داد که این فقط برای عکسبرداری برای TikTok در تصویر دوم بود.

روی عکس شاخدار ، کاردی بی با عنوان رئیس نوشت و نوشت: “تنها ، بد و پولدار. من کنترل را انجام می دهم. ”

همانطور که می دانید ، کاردی به طور قانونی طلاق خود را با افست مرتب کرده است و او ادعا می کند که خون بدی بین آنها وجود ندارد ، اظهار داشت که او فقط از بدرفتاری خسته شده است و علاقه ای به انتظار تا دفعه دیگر او فریب خورده بود تا حرکتی انجام دهد.

شاید آفست همسر خود را از دست داده است زیرا در لایک های تصویر ، او به عنوان یکی از حساب هایی که روی تصویر دو بار ضربه زده است برجسته شده است. گرچه این مقدار بی گناه است ، اما می تواند نشانگر احساسات بیشتر وی در مورد این جدایی باشد. به طرز قابل توجهی ، او از تصویری که او ارسال کرده است ، و هیچ اشاره ای به وضعیت رابطه او ندارد ، خوشش نیامد.

به نظر شما افست و کاردی B تا به حال به عقب بر گردیم با هم و یا خواهد شد که هر دو آنها پایان تا در حال حرکت در؟

مطالب جالب  ناس یکی از طرفداران "ورزوز" است اما می گوید "این چیزی نیست که من سعی می کنم انجام دهم"
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *