رفتن به نوشته‌ها

O.T. Genasis به طور علنی مدل را به سرقت جواهرات دوست

متهم می کند

یک زن توسط O.T احضار می شود. جنسیس و دنیا او را با صدای بلند و واضح می شنوند. خواننده رپ لانگ بیچ تصمیم گرفت با استفاده از سیستم عامل خود به دوست خود لطف کند و زنی را پیدا کند که O.T. گناسیس گفت که اشیا. را از یکی از دوستانش به سرقت برده است. او برای نمایش یک اقدام پس از حذف و حذف به اینستاگرام خود رفت ، و عکسی از زن را به همراه کپشن عنوان تقاضای کمک برای یافتن وی به اشتراک گذاشت.

“THIEF ALART” ، “جنسیس” در زیرنویس نوشت. “او جواهرات DA HOMIE را دزدیده است. اکنون این دزد از نیویورک است و بسیاری از ما می دانند که شما کی هستید … اگر DAT SH * T دیگر نمی آید BACC .. خوب .. شما آن را دریافت می کنید. هر افزودنی برای من ارسال می شود DM’S .. OH نام اوdollfacejesss شما از حق جزیره بلند است؟ ” حتی Meek Mill و T.I. قبل از حذف پست ، در نظرات با شکلک ها جست و خیز می کرد.

در صفحه جس ، او به طور مستقیم ادعاهای علیه خود را تأیید نمی کند ، اما او یک emoji “کلاه” را در استوری اینستاگرام خود گذاشت. به گفته O.T. عنوان ژناسیس ، جس ممکن است برای چند هنرمند چهره ای آشنا باشد بنابراین امیدوارم که آنها بتوانند بدون هیچ مشکلی از همه چیز مراقبت کنند.

OT Genasis ، جس ، مدل ، دزد ، سرقت ، طلا و جواهر

مطالب جالب  پسر عموی مایکل جکسون است که فروش خون آلود، IV از بستر مرگ
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *