رفتن به نوشته‌ها

شمال غرب می دهد را بر روی چه امر باعث می شود دنیا رو جای خوبی

عنصر

او تنها هفت ساله است اما North West قبلاً به عنوان نماد مد شناخته شده است. Kanye West و فرزند اول کیم کارداشیان در حالی که هنوز در رحم مادرش بود توجه جهانیان را به خود جلب کرده و اکنون ، هر حرکت کودک به یک لحظه فرهنگ پاپ تبدیل می شود. در حالی که پدر وی خواستار انتخابات ریاست جمهوری خود برای انتخابات سال 2020 است ، North West راه حل خود را در مورد آنچه که او می تواند جهان را به یک مکان بهتر تبدیل کند ارائه داده است.

روز جمعه (9 اکتبر) ، CR Fashion Book آخرین شماره خود را منتشر کنید و در داخل ، این نشریه از چند نفر از افراد مد س askedال کرد که چگونه می توانند جهان را بهبود ببخشند ، زیرا به نظر می رسد که ما در یک زمان تقسیم هستیم. در لیست اسامی قابل توجه ، شمالی جوان وجود داشت که می گفت: “من باعث می شوم همه یکدیگر را دوست داشته باشند. و ویروس کرونا را از بین ببرید و همه سگهای بیشتری داشته باشید. ” او ممکن است یکی از جوانترین افراد در لیست نام های صنعت مد باشد که CR با آنها صحبت کرده است ، اما باید به یاد داشته باشیم که او اولین بار فقط برای یک سالگی مجله را مدل کرده است.

در همین حال ، CR Fashion Book عکسی از North West را در صفحه اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت و مردم نمی توانند متوجه شوند که کودک هفت ساله در حال گردنبند “Lil Cardi” است. آن را در زیر بررسی کنید.

مطالب جالب  LION BABE سهام جلد موس دف "را UMI می گوید:"

[از طریق]

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *