رفتن به نوشته‌ها

NLE نیو ادعا می کند یک “زمین جدید” تشکیل شده است

عنصر

NLE Choppa در اواخر مطالب خود را تغییر داده است و توصیه های زیادی برای طرفداران خود ارائه داده است. اساساً ، NLE از آنها می خواهد که سبک زندگی سالم تری داشته باشند که تا سن پیری برای آنها مفید باشد. این بیداری جدید او را به چهره ای شبیه ذره در دنیای هیپ هاپ تبدیل کرده است و به نظر می رسد که به زودی این تغییر سبک زندگی در موسیقی وی منعکس خواهد شد.

طرفداران نیز متوجه شده اند که NLE دارای افکار جدید جالب در مورد جهان و همه آنچه که اکنون در جریان است است. در حقیقت ، چوپا اخیراً با استفاده از نظریه آنچه اتفاق خواهد افتاد در انقلاب انقلاب زمستان به حساب توئیتر خود وارد شد. به زبان ساده ، خواننده رپ ادعا می کند خورشید به مدت سه روز ناپدید می شود و زمین در یک سیاره جدید متولد می شود.

“21 دسامبر یا حدود آن زمان خورشید به مدت 3 روز غروب خواهد کرد” ، NLE نوشت . “اگر مدیتیشن ، زمین ، خوردن غذای مناسب یا فقط دوره کار مجانی نکرده اید ، ممکن است به زمین جدیدی که در حال شکل گیری است نرسید.”

از نظر علمی ، این به سادگی نمی تواند اتفاق بیفتد بدون حضور خورشید ، سیاره به طور یخی منجمد می شود. صرف نظر از این ، شما نمی توانید در مورد احتمالات و اینکه در صورت درست بودن NLE در این مورد چه اتفاقی می افتد ، فکر نکنید.

مطالب جالب  پلیس در Breonna پرونده تیلور از اقدامات خود دفاع می کند ، معترضین را "اراذل و اوباش" می نامد
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *