رفتن به نوشته‌ها

NLE Choppa پروژه جدید “از تاریکی به نور” را اعلام کرد

NLE Choppa در یک مسیر تحول آفرین بوده است و یکی از چشمگیرترین چرخش های 180 درجه در تاریخ هیپ هاپ را به خود جلب کرده است.

همین چند ماه پیش ، رپر 17 ساله ممفیس تقریباً فقط در مورد خشونت ، اسلحه و موارد دیگر رپ می زد. چیزی در او تغییر کرد و او فهمید که دیگر می خواهد چنین مضامین را تبلیغ کند. در عوض ، او زندگی خود را به معنای هدفمندتری اختصاص داده و سفری معنوی را آغاز کرده است ، که جزئیات آن را در شبکه های اجتماعی شرح داده است.


پاراس گریفین / گتی ایماژ

در حالی که برخی از موارد وی ، از جمله یکی در مورد شکل گیری “زمین جدید” کمی گیج کننده بوده است ، دیگران طرفداران را متقاعد کرده اند که او واقعاً این مسئله را جدی می گیرد. او باغ سبزیجات جدید خود را به نمایش می گذارد و با توجه به سبک زندگی گیاهی و از مزرعه به سفره ، بیشتر غذاهای آماده و فست فود را از رژیم غذایی خود حذف می کند.

به نظر می رسد که او همچنین به قول قبلی خود مبنی بر اینکه دیگر در مورد خشونت رپ نخواهد کرد ، پایبند است و پروژه جدید خود را از تاریکی به نور اعلام می کند ، که در روز تولدش پخش خواهد شد.

در تاریخ 1 نوامبر ، NLE Choppa پروژه جدید خود را منتشر می کند و اگر قضاوت شود ، اولین تلاش او برای ورود به این دوره جدید موسیقی برای او خواهد بود. تاپ شوتا با پاهایی که در طبیعت بهم می پیوندند ، نشسته و پروانه ها در اطراف او هستند و رنگین کمان از دور. این پروژه یازده آهنگ خواهد داشت و آن را به یک نسخه کامل تبدیل خواهد کرد.

با توجه به تحسین آلبوم جدید Top Shotta برای وی ، می توانید تضمین کنید بسیاری از افراد این مورد را بررسی می کنند ماه آینده است.

مطالب جالب  6ix9ine در استفاده از خردسالان در عملکرد جنسی: "That Tore Me Apart"
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *