رفتن به نوشته‌ها

نایک مجموعه جدید Day Of The Dead

را نشان می دهد

هر ساله مردم در سراسر مکزیک روز مردگان را از 31 اکتبر تا 2 نوامبر جشن می گیرند. هدف از تعطیلات ادای احترام به کسانی است که از طریق ایجاد محراب کشته شده اند. تعطیلاتی است که مملو از فرهنگ و سنت غنی است. به عنوان راهی برای جشن گرفتن این جشن ها ، نایک به طور مداوم با یک بسته جدید کفش ورزشی ، هر پاییز ، همراه شده است. در سال 2020 ، نایک این روند را دنبال می کند زیرا آنها اخیراً کل مجموعه Day Of The Dead را فاش کردند ، فقط یک هفته از انتشار رسمی آن گذشته است.

در تصاویر زیر ، می بینید که مارک Beaverton Air Jordan 1 ، Nike DBreak Type ، Nike Blazer Mid و Nike Air Max 90 را به عنوان چهار کفش ورزشی برای بخشی از مجموعه انتخاب کرده است. هر مدل با رنگها و الگوهای پر جنب و جوش پر شده است که با فرهنگ مربوط به تعطیلات صحبت می کند. اگر کسی هستید که این جشن ها را جشن می گیرد و طرح های زیر را دوست دارید ، مطمئناً تطبیق یک جفت کاری بی فایده خواهد بود.

این بسته از هفته آینده در 15 اکتبر ، از طریق Nike حذف می شود برنامه SNKRS. مثل همیشه ، نظر خود را با ما در میان بگذارید و برای به روزرسانی بیشتر از دنیای کفش های کتانی ، آن را در HNHH قفل نگه دارید.

 Air Jordan 1 'Día de Muertos' 2020 (جفت)

تصویر از طریق نایک

 Nike Air Max 90 'Día de Muertos' 2020 (جفت)
تصویر از طریق Nike

تصویر از طریق نایک

 Nike DBreak T ype 'Día de Muertos' 2020 (جفت)

تصویر از طریق نایک

مطالب جالب  Statik Selektah ، Joey Bada $ $ ، و Nas تک آهنگ
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *