رفتن به نوشته‌ها

Nike Air Max 270 Go “Midnight Navy:” تصاویر رسمی

دو سال پیش ، نایک با Nike Air Max 270 وارد بازار شد ، که آغاز یک مسیر کاملاً جدید برای خط Air Max بود. با استفاده از این کفش ورزشی ، نایک به دنبال افزودن بیشتر بالشتک هوا به سری Air Max بود و در بیشتر موارد ، فوق العاده موفق بود. این طراحی منجر به اختراع Air Max 720 شد که حتی هوا بیشتری در قسمت میانی آن داشت. دو سال بعد ، Air Max 270 همچنان قوی است ، و رنگهای جدید آن همیشه اغلب به بازار عرضه می شوند.

آخرین مدل از این مدل ها ، یک پیشنهاد تمیز و اساسی برای نیروی دریایی سفید و نیمه شب است. همانطور که از عکس های رسمی زیر مشاهده می کنید ، کفش ورزشی دارای پایه مش سفید است در حالی که نیروی دریایی نیمه شب روی جعبه انگشت پا و گل محافظ ظاهر می شود. از آنجا ، ما نیروی دریایی بیشتری را در قسمت پاشنه عقب و همچنین واحد Air Max پیدا می کنیم. این عناصر ظاهری زیبا و تاریک دارند که مطمئناً هوادارانی را که به دنبال چیز جدیدی از این کفش بوده اند هیجان زده خواهد کرد.

هنوز تاریخ عرضه این محصولات اعلام نشده است اگرچه انتظار دارید خیلی زود افت کنند ، با 150 دلار دلار نظرات خود را در مورد این پیشنهاد در نظرات زیر به ما ارائه دهید.

 Air Max 270
تصویر از طریق Nike
Air Max 270
تصویر از طریق نایک

 Air Max 270
تصویر از طریق نایک معرفی

مطالب جالب  آلن Iverson طرفداران حدس زدن پس از گرفتن عکس در ورزش تحلیلگر
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *