رفتن به نوشته‌ها

نیروی هوایی نایک 1 پایین “دهانه” به زودی: عکس

عنصر

یکی از نمادین ترین کفش ها در همه زمان ها Nike Air Force 1 Low است که در سال 1982 ایجاد شد. پس از انتشار ، تبدیل به اولین کفش نایک است که یکپارچهسازی با سیستمعامل خود را دریافت می کند و اکنون این پایه اصلی در تمام فروشگاه های کفش ورزشی است. البته ، بسیاری از شما احتمالاً فقط به رنگهای سفید و کاملاً سیاه اهمیت می دهیم ، با این حال ، توجه به این نکته مهم است که تعداد رنگهای عالی نیروی هوایی 1 طی سالهای گذشته آزاد شده است. در واقع ، نایک با این مدل “Crater” که در زیر یافت می شود ، به دنبال ایجاد یک رنگ دیگر پیش بینی شده است.

همانطور که می بینید ، کفش ورزشی با تعداد زیادی مواد ساخته شده است ، که با تولید اخیر کفش های سازگار با محیط زیست سازگار است. از نظر طرح رنگی واقعی ، در قسمت های میانی و پشتی با رنگ های خاکستری روبرو می شویم ، یک نایک تند زرد. از آنجا جعبه انگشت دارای یک غلاف آبی شفاف است در حالی که ذرات چند رنگ در زیر آن قرار گرفته است. سرانجام ، یک میانه کف آبی روشن با خال های رنگارنگ به دست می آوریم که به نظر می رسد این کفش برای سفر به ماه عالی است.

اگر به گرفتن یک جفت علاقه دارید ، قادر خواهید بود این کار را از اول اکتبر انجام دهید ، بنابراین نگاه خود را به فروشگاه کفش های کتانی محلی خود بچرخانید.

مطالب جالب  جاستین تیمبرلیک ، Ty Dolla $ ign ، Hit-Boy و Ant Clemons در حال پخت و پز هستند
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *