رفتن به نوشته‌ها

خاطرات منتشر نشده نیکول براون سیمپسون برای خواندن در O.J. سیمپسون توضیحات

عنصر

< / div>

در سال 1994 ، تنها چیزی که هرکسی می توانست درباره آن صحبت کند ، پرونده قتل مضاعف علیه آیکون فوتبال OJ بود. سیمپسون همسر سابق وی ، نیکول براون سیمپسون و دوستش ران گلدمن در خانه اش در برنتوود به طرز وحشیانه ای با ضربات چاقو کشته شدند. سیمپسون پس از طرح اتهامات سو abuse استفاده خانگی ، که با تماس های تلفنی پلیس ضبط شده بیشتر اثبات شد ، مظنون اصلی شد. در حالی که خود پرونده برای دهه ها به پایان رسیده بود و سیمپسون از آن اتهامات شنیع تبرئه شد ، اما همچنان یکی از به یادماندنی ترین فرهنگ پاپ ، جنایات واقعی جنایات نسل ما است.

در 3 اکتبر 1995 ، OJ سیمپسون در یک دادگاه ایستاد و فهمید که وی در دو قتل بی گناه شناخته شده است. برای بزرگداشت سالگرد ، Investigation Discovery مستندی دو ساعته با عنوان O.J. & نیکول: یک تراژدی آمریکایی. گزارش ها حاکی از آن است که خواهر نیکول ، تانیا ، شخصاً یادداشت ها و مجلات خصوصی نیکول خود را برای مخاطبان می خواند – خاطراتی که ادعا می کند بیش از 60 حادثه خشونت خانگی است که نیکول به دست سیمپسون تحمل کرده است. اینها یادداشتهایی است که در دادگاه O.J در سال 1995 “قابل قبول نبودند”.

علاوه بر این ، بازرسان درگیر در این پرونده 26 سال پس از وقوع حادثه تکان دهنده ، فاجعه را دوباره مرور می کنند. خانواده نیکول براون سیمپسون و رون گلدمن بر این عقیده اند که O.J. سیمپسون مسئول مرگ هر دو طرف است. 03d0d6b13bb2dfc771634b8fecbec4b2 / 1601081464_f2262a78fbf06662796ef5fc6dd76825.jpg “/>
در مستند دو ساعته ، خواهر نیکول ، تانیا خاطرات روزانه را ادعا می کند که ادعا می کند بیش از 60 حادثه خشونت خانگی از طرف OJ است. سیمپسون.
https://www.hotnewhiphop.com/nicole-brown-simpsons-unreleased-diaries-bo-be-read-in-oj-simpson-doc-news.118508.html

مطالب جالب  مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان تشکر، می گوید او "خیلی خوب"
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *