رفتن به نوشته‌ها

مقامات نیویورک عروسی را با 10 هزار مهمان از هم پاشیدند

فرماندار نیویورک ، اندرو کوومو ، روز شنبه گفت که برگزاری عروسی پس از اینکه مشخص شد محل برگزاری نزدیک به 10 هزار مهمان است ، ممنوعیت برگزاری مراسم عروسی است.

از نظر چشم انداز ، CDC رهنمودهای COVID-19 موقت را برای گردهمایی های گروهی در ماه آوریل ارائه می دهد که ادعا می کند افراد نباید در گروه های بیش از 10 نفر زندگی کنند در صورت جمعیت های با خطر بالاتر درگیر هستند.

وی اظهار داشت که دفتر کلانتر شهرستان راکلند به کسانی که دعوت شده اند دستور داده است که در این مراسم شرکت نکنند ، درست قبل از یک کمیسر بهداشت نیویورک ، دکتر هاوارد داکر منع رسمی ازدواج را امضا کرد .

کوومو در مورد کشف نقشه های عروسی گفت: “ما پیشنهادی دریافت کردیم که این اتفاق می افتد. ما تحقیق کردیم و فهمیدیم که احتمالاً درست است. ” وی توضیح داد ، “ببینید ، شما می توانید ازدواج کنید ، شما فقط نمی توانید 1000 نفر را در عروسی خود داشته باشید.”

جینا ماه / گتی ایماژ

طرفین مشمول دستور خاموش کردن گزینه ای برای درخواست از مقامات بهداشتی برای لغو تصمیم داکر اما علناً هیچ مخالفتی با دولت ایالتی صادر نکرده اند.

قرار بود این عروسی در خارج از آلوده ترین مناطق بروکلین برگزار شود ، اما ممکن است احتیاط دولت کمتر باشد تعجب آور برای کسانی که می دانند تنها شهر نیویورک تقریبا 24000 مورد COVID-19 را به خود اختصاص داده است ، بیش از 10 درصد از کل تلفات ایالات متحده.

اقدامات فرماندار همچنان تفرقه انگیز است ، زیرا او در حال حاضر تحت یک مورد دادخواست برای “تبعیض ضد یهودی” پس از محدود کردن اجتماعات بزرگ مذهبی در “مناطق خوشه ای” COVID-19.

جامعه ارتدوکس یهود ادعا می کند که کومو به ناحق دانشمند است استخراج و منع استفاده از آزادی مذهب آنها.

[از طریق]

مطالب جالب  امی کوپر مبدا 2 911 تماس به دروغ متهم سیاه پرنده-فرشته تجاوز
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *