رفتن به نوشته‌ها

ستاره نتفلیکس جری هریس “سریال درنده جنسی سریال” را توسط دادستان ها لقب داد

او ستاره برجسته Chef نتفلیکس بود که دنیا در نوک انگشتانش بود و اکنون جری هریس به دنبال گذراندن بقیه عمر خود در پشت میله های زندان است. این مربی 21 ساله تشویق سابق اخیراً در ارتباط با اتهاماتی که از شبکه های اجتماعی برای ارسال و دریافت عکسها و پیامهای نامناسب از پسران کم سن استفاده کرده بود ، دستگیر شد. اکنون ، اطلاعات بیشتری در مورد پرونده وی توسط دادستانانی اعلام شده است که جری هریس حداقل “10 پسر را” مورد سو استفاده و تخطی قرار داده است ، گفته می شود کوچکترین آنها 13 ساله است.

 جری هریس ، خوشحال ، Netflix ، PEdophilia ، اتهامات
Frazer هریسون / کارمندان / گتی ایماژ

“اگر یک سالن ورزشی کامل از مادر و پدرهای شاد برای بازدارندگی هریس از ارتکاب این جنایات کافی نباشد ، یک مادر تنها با روحیه هیچ شانسی در محافظت از جامعه در برابر هریس نخواهد داشت ،” دستیار وکیل دادگستری آمریکا در اسناد دادگاه نوشت. در یک نمونه ، هریس متهم شده است که پسربچه ای 15 ساله را در طی یک رویداد تشویقی به رختکن تعقیب کرده و به او حمله جنسی کرده است.

“حمله جنسی هریس به این پسر در چنین مکان عمومی ، در یک حمام عمومی بدون قفل ، در طی مراسمی که ده ها بزرگسال مسئول حضور داشتند ، نشان می دهد که هریس یا اهمیتی برای گرفتار شدن در هنگام ارتکاب جرایم خود ندارد ، یا به راحتی نمی تواند جلوی خودش را بگیرد. دادستان ها جری هریس را “خطری” برای جامعه می دانند و می گویند که او “کودک درنده سریالی” است که در صورت عدم دریافت کمک جدی به جستجوی قربانیان ادامه خواهد داد. گفته می شود که ستاره نتفلیکس به پلیس اعتراف کرده است که تقریباً از ده نفری که می دانست خردسال هستند ، در Snapchat عکس ارسال و دریافت کرده است.

هریس پس از انتشار Cheer تجربه گردباد را تجربه کرده است. این ستاره جوان به نمایندگی از نمایشگاه الن دی جنرس ، در فرش قرمز جوایز اسکار با افراد مشهور مصاحبه کرد ، مورد تحسین گابریل یونیون قرار گرفت و حتی با اپرا وینفری دیدار کرد. وکلای مدافع هریس با استناد به اینکه خطر پرواز ندارد ، امیدوارند که وی وام دریافت کند.

[از طریق] [از طریق]

مطالب جالب  Nike Air Max 720 به "Platinum" Colorway
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *