رفتن به نوشته‌ها

Netflix بکشد در پاسخ به “والا” اتهام: “ما شوی با فیلم”

عنصر

بحث و جدال Cyers که آزار دهنده Netflix است اکنون به یک نبرد قانونی تبدیل شده است. در ماه آگوست ، سرویس پخش جریانی به دلیل پوستر این فیلم که شامل دختران جوان بود که مورد تحریک آمیز قرار گرفت ، مورد انتقاد قرار گرفت. در حالی که میلیون ها نفر به سیستم عامل های مختلف رسانه های اجتماعی رفتند تا نتفلیکس را به تبلیغ پدوفیل متهم کنند ، تصاویر تغییر کردند اما روایت ادامه یافت. اکنون گزارش شده است که توسط چندین رسانه است که Netflix ، Inc توسط هیئت منصفه اعظم شهرستان تایلر ، تگزاس به اتهام تبلیغ مواد بصری شرور به تصویر کشیدن کودک متهم شده است.

Netflix متهم به توزیع هدفمند مطالبی است که “نمایش ناهنجاری اندام تناسلی یا ناحیه تناسلی کودک پوشیده یا نیمه پوشیده که زیر 18 سال سن نداشت” به دلیل “علاقه مفرط به رابطه جنسی”. در ادامه کیفرخواست ادعا شده است که هیچ “ارزش ادبی ، هنری ، سیاسی یا علمی” برای نحوه نمایش دختران جوان در فیلم وجود ندارد.

در پاسخ ، سرویس های پخش در تصمیم خود قاطعانه تصمیم می گیرند پخش فیلم. سخنگوی سخنان خود در بیانیه ای گفت: “Cyers یک تفسیر اجتماعی علیه جنسی شدن کودکان خردسال است.” “این هزینه بدون شایستگی است و ما در کنار فیلم هستیم.”

[از طریق] [از طریق]

مطالب جالب  که Shaq ریپ دوایت هاوارد برای اینکه یک "دونده جلو"
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *