رفتن به نوشته‌ها

Netflix بکشد همکاری مدیر عامل دفاع “والا”: “این فیلم برای خود صحبت می”

عنصر

بحث و جدال Cuits همچنان ادامه دارد. نتفلیکس با واکنش – و حتی کیفرخواست – در رابطه با فیلم Cyers که دختران جوان در حال رقص و بازی تحریک آمیز هستند ، روبرو شده است. در ابتدا ، سرویس پخش جریانی به دنبال رونمایی از آثار هنری فیلم به جنسی کردن کودکان متهم شد ، اما حتی پس از تغییر تصاویر ، مردم اجازه ندادند Netflix از قلاب خارج شود.

دوشنبه (13 اکتبر) ) تد ساراندوس ، مدیر اجرایی نتفلیکس ، در حالی که با بازار میپکام صحبت می کرد ، از کادت دفاع کرد و به کیفرخواست پاسخ داد. به گفته Deadline ، ساراندوس گفت: “در سال 2020 آمریكا كمی تعجب آور است كه ما در مورد سانسور قصه پردازی بحث می كنیم.”> این فیلم فیلمی است كه از نظر برخی مخاطبان بسیار منحصر به فرد است ، به طور خاص در ایالات متحده ایالات “، وی افزود. “این فیلم خودش صحبت می کند. این یک فیلم کاملاً شخصی روی سن است ، داستان کارگردان است و بدیهی است که فیلم بدون هیچ گونه جنجالی در ساندنس بسیار خوب بازی کرده و بدون هیچ گونه جنجالی در سالن های نمایش در سراسر اروپا بازی کرده است. “

ساراندوس گزارش شده است اضافه کرد که نتفلیکس قبل از در دسترس قرار دادن فیلم برای پخش ، چیزی در رابطه با فیلم تغییر نداده است.

[از طریق]

مطالب جالب  اخبار کودک نیکی میناژ توسط مادرش در Sweet IG Post
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *