رفتن به نوشته‌ها

وکیل NBA Youngboy پیشنهاد به روزرسانی دستگیری: “او بی گناه است”

یانگ بوی دیگر هرگز شکنی نکرده و از نظر قانونی به مشکل برخورده است اما طبق گفته وکیل وی ، او حق ندارد در بازداشت پلیس بماند.

رپر 20 ساله شب گذشته به همراه پانزده نفر دیگر دستگیر شد ، جایی که با اتهامات مواد مخدر و اسلحه مورد ضرب و شتم قرار گرفت. گفته می شود وی یک قبضه اسلحه گرم مسروقه در اختیار داشته است.

وكیل وی به تازگی وضعیت خود را به روز كرده و وضوح بیشتری در مورد وضعیت ارائه داده است. آنها در هر چیزی مقصر هستند “، وکیل NBA Youngboy گفت. “کنترل گولدن از جنایاتی که عصر دیروز دستگیر شد بی گناه است. او هیچ اسلحه گرم و هیچ ماده خطرناک کنترل شده ای نداشت.”

دستیار حقوقی YB ادامه داد تا اطلاعات بیشتری درباره آنچه اتفاق افتاده ارائه دهد. < / p>

“مقامات انتظامی بدون هیچ گونه مدرکی در مورد وقوع جرمی در محل حاضر شدند و بلافاصله 15-20 جوان سیاه پوست را فقط بر اساس ادعای ادعای حضور اسلحه در صحنه بازداشت کردند.” “ما هنوز اصلاحیه دوم را در ایالات متحده داریم. بازداشت فوری این مردان سیاه پوست به دلیل نقض حقوق اساسی آنها غیرقانونی بود. جستجوهای بعدی توسط نیروی انتظامی نیز غیرقانونی بود.”

وکیل می گوید که هیچ اسلحه و مواد مخدر در شخص یانگ بوی پیدا نشده است ، و توضیح می دهد که هیچ دلیلی برای بازداشت وی وجود ندارد.

“حتی با جستجوهای غیرقانونی که انجام شد ، هیچ اسلحه گرم یا مواد خطرناک کنترل شده ای در شخص آقای گولدن یا تحت کنترل فوری او “، وی افزود. “آقای گولدن از اتهاماتی که شب گذشته برای وی صادر شده بی گناه است و مشتاقانه منتظر دفاع از خود است.”

مطالب جالب  NLE Choppa می گوید ایلان ماسک یک فرد بیگانه از مریخ است

[محتوای جاسازی شده]

رایگان جوان پسر.

در [از طریق]

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *