رفتن به نوشته‌ها

بازداشت NBA Youngboy تأیید شد: به اتهامات وی مراجعه کنید

پس از گزارش دستگیری لیل یاختی به دلیل سرعت غیر مجاز ، به سرعت اخباری مبنی بر اینکه یک رپر مشهور دیگر در دستبند قرار گرفت خبر داد: یانگ بوی دیگر هرگز شکسته نشد. گزارش شده است که رپ 20 ساله در طول کار حرفه ای خود ، شب گذشته در باتون روژ بازداشت شد ، به عنوان بخشی از حمله که شانزده نفر را سرنگون کرد.

بر اساس WAFB9 ، یک خبر محلی یانگ بوی به سه اتهام مواد مخدر و اسلحه دستگیر شد. گفته می شود که اتهامات وی داشتن مواد مخدر و داشتن یک قبضه اسلحه گرم سرقت شده است. این نشریه ادعا می كند كه هر شانزده نفری كه دستگیر شده اند با همان اتهامات مشابهی روبرو هستند.

پرونده یانگ بوی آزاد شد و بازداشت وی را تأیید كرد. دستور داد شب را در زندان بماند. همچنین مشخص نیست که آیا این امر منجر به اتهامات شدیدتر در جاده می شود.

با شایعه بازداشت وی ، دوست دختر او یایا می ودر برآمدگی کودک خود را در شبکه های اجتماعی نشان داد. بسیاری معتقدند که وی از نوزاد NBA Youngboy حامله است ، اما این موضوع تأیید نشده است.

امیدوارم که این برای خواننده رپ ، که زندگی خود را با مشکلات قانونی روبرو کرده است ، هیچ وقت نتیجه نمی دهد.

اخیراً ، او سومین آلبوم استودیویی Top خود را در جدول برتر منتشر کرد که در آن Lil Wayne و Snoop Dogg حضور داشتند. وی پس از دستگیری صفحات خود را در شبکه های اجتماعی پاک کرد و همه موارد را حذف کرد.

مطالب جالب  اشلی گراهام از هیچ گرمی برای هیچ چیز عقب نشینی می کند: "Nakie Big Girl"

[از طریق]

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *