رفتن به نوشته‌ها

Moneybagg یو است آری فلچر تعداد او پول به عنوان رپر آکورد دارد پشته از پول نقد

عنصر

شایعاتی در مورد وضعیت روابط آنها وجود دارد اما به نظر می رسد Moneybagg Yo و Ariana Fletcher خوب کار می کنند. این زوج رپ پس از آنکه جنجال عمومی آنها را برانگیخت ، بسیاری از محافل شایعات را به عنوان سخنان شایعات مطرح کرده اند ، زیرا بسیاری از افراد باور داشتند که در روابط خود با مشکل روبرو هستند. پس از آن ، آری و راهعلی با یکدیگر تبادل کلمات کردند ، از جمله فلچر تهدید به حمله به میزبان پادکست باردار. سرانجام همه این موارد منجر به این شد که ره علی ، که با چندین زن در صنعت مشکل داشته است ، با ادعاهایی مبنی بر اینکه آری فلچر با Moneybagg با دوست پسر سابق علی تقلب کرده است ، مطرح شود.

در حالی که آری مستقیماً این کار را نکرده است به ادعاها پاسخ داد ، به نظر می رسید او ، و نه مانی باگ یو ، بیش از حد نگران این شایعات هستند. روز پنجشنبه (8 اکتبر) ، پس از اینکه مانی باگ عکس آری را با بیش از ده پشته اسکناس 100 دلاری بارگذاری کرد ، لحظه ای پول خود را عوض کردند. این خواننده رپ در زیرنویس نوشت: “من می روم و آن را دریافت می کنم و من اجازه می دهم که آن را برایم حساب کنم”.

هیچ مشکلی در تیم باگ وجود ندارد ، از جمله روابط و امور مالی ، بنابراین آری فلچر را بررسی کنید پول مرد خود را در زیر حساب کنید و به ما بگویید که فکر می کنید آنها چه مقدار پول نقد در عرشه دارند.

مطالب جالب  طرفداران Sade پس از مقایسه او با Jhené Aiko
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *