رفتن به نوشته‌ها

داستان تشخیص Mike Pence COVID-19 که به طور تصادفی توسط “Deadline” منتشر شده است

یک کارمند خوشحال در Deadline عصبانیت را احساس می کند. کمتر از 24 ساعت از مایک پنس معاون رئیس جمهور و کامالا هریس مخالف وی برای اولین بحث معاون ریاست جمهوری در فصل انتخابات 2020 با هم پیوسته اند و مردم هنوز در مورد بحث های داغ گفتگو بحث می کنند. این بحث در پی مبادله بسیار انتقادی رئیس جمهور بین دونالد ترامپ ، رئیس جمهور و جو بایدن ، معاون رئیس جمهور سابق بود. در بحث دیشب چند لحظه وجود داشت که به موضوعات پرطرفدار تبدیل شد ، اما به نظر می رسید که مگس بسیار مورد بحث پنس بیشترین الگوهای رفتاری را جمع می کند.

 Mike Pence، COVID-19، Donald Trump، Kamala Harris
جان مور / کارمندان / گتی ایماژ

امروز (8 اکتبر) مقاله ای در مورد معاون رئیس جمهور توسط Deadline منتشر شد ، اما بدیهی است که انتشار به معنای ادامه زندگی آن نبود. “تدارکات. تا زمان عبور از اخبار منتشر نشوید” ، در ابتدای تیتر برای کارمندان عنوان شده است. سپس اظهار داشت که معاون رئیس جمهور مبتلا به COVID-19 ، هشت روز پس از ترامپ تشخیص داده شده است.

ماجرا به سرعت حذف شد ، همانند توئیت همراه ، اما این خبر در حال پخش در رسانه های اجتماعی بود. تصاویر چشم مایک پنس از این بحث ویروسی شده است و برخی اظهار داشتند که وی ویروس دارد اما تشخیص خود را تحت فشار قرار می دهد. حامیان ترامپ-پنس به ددلاین حمله کرده و آنها را به هم زدن دیگ متهم کرده اند. دیگر در انتظار برای دیدن اگر کلودیا کانوی توانید هر یک از او بینش کاخ سفید است.

مطالب جالب  TI، غنی بچه، و نماد دود پاپ این هفته "آتش از Emoji" لیست پخش
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *