رفتن به نوشته‌ها

Megan Thee Stallion در تیراندازی با Tory Lanez در New Op-Ed

آدرس

Megan Thee Stallion می داند که بی احترامی به چه حسی احساس می شود. امسال ، علی رغم جشن گرفتن اولین رکورد شماره 1 خود و تبدیل شدن به یکی از مهمترین زنان رپ ، این سوپراستار نژاد هوستون از همه گوشه و کنار مورد شک و تردید قرار گرفته و مورد بی احترامی قرار گرفته است.

پس از تیراندازی در این تابستان ، که در آن او از توری لانز به عنوان مردی که به سمت او اسلحه شلیک کرد ، نام برد ، داستان او توسط گروه های گسترده ای در اینترنت باور نشد ، که علناً با ضربه روحی شوخی کردند و طرفدار او بودند. تیرانداز او امروز ، وی مجله نیویورک تایمز را قلم می زند و در آنجا درباره اهمیت پیام “از زنان سیاه پوست محافظت کنید” ، که در هنگام اجرای خود در Saturday Night Live نیز موعظه کرد ، بحث می کند.


استیون فردمن / گتی ایماژ

“من اخیراً قربانی یک اقدام خشونت آمیز توسط یک مرد شدم. پس از یک مهمانی ، هنگامی که از او دور می شدم ، دو بار هدف گلوله قرار گرفتم. ما با هم رابطه ای نداشتیم. حقیقتاً ، من شوکه شدم که در نهایت به پایان رسیدم در آن مکان ، “می گوید مگان در مورد شبی که ادعا می شود توری به او شلیک کرده است. “سکوت اولیه من در مورد آنچه اتفاق افتاده بود از ترس برای خودم و دوستانم بود. حتی به عنوان یک قربانی با تردید و قضاوت روبرو شدم. روشی که مردم علناً در مورد اینکه آیا من در حمله خشونت آمیز خودم نقشی داشته ام سال کرده و بحث کرده ام متأسفانه ترس من از بحث درباره آنچه اتفاق افتاده قابل اثبات بود. “

او با تأمل در تجربیات خود در رابطه با تعداد بی شماری از زنان و به ویژه زنان سیاه پوستی که از طرف مردان مورد آزار قرار گرفته اند ، ادامه می دهد .

“بعد از تأمل فراوان در مورد آن حادثه ، من فهمیدم که خشونت علیه زنان همیشه به رابطه داشتن ارتباط ندارد. در عوض ، این اتفاق می افتد زیرا مردان زیادی با همه زنان رفتار می کنند مگان می نویسد. “اشیا، ، که به آنها کمک می کند هنگام سو استفاده علیه ما توجیه کنند ، ما تصمیم می گیریم که اراده خود را اعمال کنیم.” / مگان می نویسد. /2020/10/13/GettyImages-1192541546.jpg “alt width =” 720 “height =” 1079 “>
Jon Kopaloff / گتی ایماژ

او توضیح می دهد که ما بیش از اندازه به دیدگاه دیگران برای ما اهمیت می دهیم و ارتباط برقرار می کنیم که زنان سیاه پوست بسیار بدتر از دیگران در آمریکا هستند.

“این مسئله حتی برای زنان سیاه پوست که علیه کلیشه ها و وقتی سعی می کنیم در مقابل خود و خواهران خود بایستیم ، عصبانی یا تهدید دیده می شوند. ” “اگر شما زن سیاه پوستی هستید ، فضای زیادی برای دفاع پرشور وجود ندارد.”

این یک خواندن بسیار مهم است. نگاهی به برخی از زمان به آن را بررسی کنید اینجا.

مطالب جالب  لخته X هوا اردن 14 و 35 مشارکتهای به زودی: جزئیات
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *