رفتن به نوشته‌ها

حوصله میل، و Nicki Minaj، و ریک راس برگزار شد آن را روی “ماری جوانا فروشنده”

عنصر

زمان واقعا پرواز می کند ، نه؟ در روزی که قبلاً چند سالگرد مهم آلبوم دیده شده است ، از جمله جلد 2 Jay-Z و Paper Trail T.I’s ، خریداران رویای Meek Mill همچنین هفتمین سال تولد خود را جشن می گیرند. و گرچه برخی ممکن است بگویند که میک با افزایش سن فقط بهتر می شود ، دیگران در قسم خوردن از مخلوط های سازنده وی ، خصوصاً آنهایی که در اوج امپراتوری MMG قرار دارند ، قاطعانه باقی می مانند.

در حالی که از زمان ضبط “فروشنده پیش بینی” ، نیکی میناژ خود را در تضاد با ریک راس و میک میل دیده است ، این آهنگ تا به امروز به عنوان یک بنگر بونافید باقی مانده است. به اعتقاد وی ، نیکی دلیل اصلی دوام آن است ، و با آیه برجسته ای که بدون کمبود شخصیت به آن دامن می زند ، دور می شود. گرسنگی میک نباید مورد توجه قرار گیرد – رپر جوان فیلادلفیا با بیت آغازین لحن خود را تنظیم کرد ، شدت او کاملاً منطبق با رفتار حساب شده نیکی بود. و گره زدن همه چیز جوان رنزل است ، که لمس گرانش را به برش چسبیده انباشته می کند.

هفت سال بعد ، آیا هنوز با “فروشنده پیش بینی دارو” احساساتی دارید؟

متن های قابل تقسیم

عوضی بد می خواهم آن را قرض بگیرم ، من آن را به او قرض دادم – نیم تنه او را باز کن که گربه باز شود در سنگاپور – 30 میلیون نفر ، در لیست فوربس – بیرون از Philly در یک کاندو ، رئیس گه – حالا آنها به من می گویند جوان اپرا – هارپو – در استخر راک چوگان ، مارکو – میلیونرها ، هرگز افراد معتاد را انجام ندهید
نه آنها نمی توانند من را ببینند ، آنها هرگز همسن و سال من نیستند

مطالب جالب  Kanye غرب، ناس و واقعا سازمان حفاظت محیط زیست به سمت بزرگ لیگ در "ما عمده"
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *