رفتن به نوشته‌ها

Meek Mill به & Jay-Z به قانون اصلاحات اتحاد دروازه عمده پیروزی با CA را

عنصر

آنها ساعتهای طولانی را پشت سر گذاشته اند زیرا آنها با تلاش و کوشش برای کمک به تغییر سیستم عدالت کیفری تلاش کرده اند ، و اکنون کسانی که با REFORM Alliance درگیر هستند جشن یک پیروزی بزرگ گزارش شده است که Meek Mill ، Jay-Z و فرزند فکری مایکل روبین در امضای یک لایحه جدید در کالیفرنیا با کمک فرماندار گاوین نیوزوم کمک کرده اند. TMZ گزارش می دهد كه AB 1950 مسیری نرمتر را برای كالیفرنیایی های سابق ایجاد می كند تا گذشته خود را پس از اصلاح سیستم آزمایشی ، پشت سر بگذارند.

طبق قانون جدید ، گزارش شده است كه “مجازات های مشروط برای بزرگسالان حداکثر 1 سال برای جرایم جنایی ، و 2 سال برای جرایم جنایی. ” این تئوری می گوید که با دوره های آزمایشی کوتاه تر ، احتمال تخطی مشروط برای کسی کمتر است. روبین گفت: “دقیقاً به همین دلیل است که ما اصلاحات را ایجاد کردیم – برای تغییر قوانین و ایجاد یک سیستم عدالت کیفری هوشمندانه متمرکز بر توانبخشی و رستگاری ، ضمن حفظ امنیت جوامع.” “ما از تعهد فرماندار نیوزوم و خانم مونتاژ سیدنی کملگر-داو برای ایجاد چنین تغییر معناداری در کالیفرنیا سپاسگزاریم و امیدواریم که این الگوی لازم برای رهبران ایالتی سراسر کشور باشد.”

در اتحاد اصلاحات اینستاگرام صفحه ، این سازمان نوشت: “پیروزی بزرگ اصلاحات! کالیفرنیا # AB1950 را تصویب می کند. این لایحه به شما کمک می کند تا صدها هزار نفر از کالیفرنیا در موقعیت های آزمایشی برای موفقیت و خروج از سیستم عدالت کیفری برای همیشه قرار بگیرند. با تشکر از شماGavinNewsom!” >

مطالب جالب  آلبوم جدید جریان افشای است "انرژی" از ویژگی های بارز Slowthai، آمین و بیشتر

در [از طریق]

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *