رفتن به نوشته‌ها

حداکثر کلرمن اعلام پل جورج مشکل در LA

عنصر

در طول چند هفته گذشته در مورد لس آنجلس کلیپرز که با وجود برتری 3-1 توسط دونور ناگتس به طرز حیرت انگیزی از پلی آف حذف شد ، چیزهای زیادی در مورد لس آنجلس کلیپرز ساخته شده است. بسیاری از آنها به افرادی مانند کاخی لئونارد حمله کرده اند ، در حالی که دیگران پل جورج را به دلیل نمایش ضعیف مقصر می دانند. امروز در اولین بازدید ESPN ، ماکس کلرمن تصمیم گرفت که هدف دوم را هدف قرار دهد.

کلرمن در غیظ خود ادعا کرد که جورج در فصل بعد با کلیپرز مسئله بوده است و Ty Lue برای کمک به این مسئله کمک خواهد کرد. یک نگهبان برای کمک به. کلرمن معتقد است که لیست در حال حاضر به اندازه کافی خوب نیست ، اگرچه یک ستاره سوم می تواند به روند مثبت کمک کند.

“مسئله Paul George است. بیایید صادق باشیم! این مسئله است!” کلرمن گفت. “پل جورج در این بازی های حذفی به اندازه کافی خوب نبود و اتفاقاً برای همه کارهای دست ساز در مورد کاوهی و همه چیزهای دیگر ، اگر پل جورج در تمام مراحل پلی آف فقط مثل یک ستاره تمام عیار بازی می کرد ، احتمالاً آنها با لیکرز و احتمالاً سریال خوبی به آنها ارائه می کرد. “

کلیپرز با ورود به فصل خارج از فصل ، چیزهای زیادی برای فکر کردن خواهد داشت ، مخصوصاً بعد از اینکه آینده خود را فقط برای آوردن جورج و کاوهی به لس آنجلس دور کرد.

مطالب جالب  دشمن عمومی با "وقتی شبکه خراب می شود چه کار می کنی انجام دهی؟"
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *