رفتن به نوشته‌ها

ماری جی. بیلیج توسط خواننده جاگوار رایت

به پنهان کردن رابطه جنسی متهم شد

طی چند ماه گذشته ، جگوار رایت با اتهامات شدید علیه هنرمندان همکار خود ظاهر شده است. این خواننده با افرادی مانند The Roots و Common کار کرده است و فعالیت طولانی ای در این صنعت دارد ، اما او همچنین عنوان های ادعاهای بزرگتر شدن چشم را به خود اختصاص داده است. اخیراً ، او به جهانیان گفت که سال پیش ، مشترک در حالی که قصد خوابیدن داشت ، به او حمله جنسی کرد و بعداً ، او در مصاحبه ای شرکت کرد که ادعا کرد می تواند بگوید که سامر واکر در برخی موارد مورد تعرض قرار گرفته است.

Mary J. Blige ، لزبین ، گی ، جگوار رایت
دیمیتریوس کامبوریس / کارکنان / گتی ایماژ

سامر واکر برای محکومیت جگوار رایت وارد عمل شد ، اما این مانع از دعوت رایت به هنرمندان نشده است. این بار ، او وارد Instagram Live شد و با هدف حمله به Queen of Hip Hop-Soul ، Mary J. Blige ، به استعدادهای این نماد حمله کرد. رایت در حین رکابزنی خود ، در حالی که القا می کرد که ماری جی. او بليژ را به دروغ گفتن در مورد كسي كه در پشت صحنه با او همكاري كرده متهم كرد و همچنين گفت كه اين خواننده از يك سبك زندگي پاييني برخوردار بوده است.

“من مي توانم ترانه هاي خودم را تهيه كنم. من می توانم آن کارها را انجام دهم ، مری ، تو چه کاری می توانی انجام دهی ، مری؟ غیر از لباس بازی و خوردن قاپ زدن در مکان های تاریک به امید اینکه کسی بفهمد تو همجنسگرا هستی. و اگر من رایت گفت: “من دروغ می گویم ، از من مری شکایت کن.” “اگر قلب شما را جلب کردید ، بیایید Verzuz را انجام دهیم. یا اگر می خواهید از من بخاطر راهی که سعی کردید حرفه من را در همان ابتدای کار از بین ببرید ، عذرخواهی کنید ، شما نیز می توانید این کار را انجام دهید.” سازمان دیده بان یک کلیپ از لحظه IG زنده جگوار رایت زیر است

مطالب جالب  نیک کانن "نمی توانم F * CK با" DJ ولاد پس از جنجال لوییز فراخان وزیر
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *