رفتن به نوشته‌ها

مارول بازیگران تازه وارد ایمان Vellani به ستاره در دیزنی + “خانم مارول” سری

عنصر

دیزنی + در نقشی که می تواند به تعریف باقی مانده از حرفه بازیگری کمک کند ، بانوی اصلی خود را برای سریال های آینده خانم مارول پیدا کرده است. در دنیای مارول ، خانم مارول کمالا خان ، یک نوجوان پاکستانی-آمریکایی از نیوجرسی و اولین شخصیت مسلمانی است که کتاب شخصی خود را به او داده است. شخصیت اصلی توسط ایمان ولانی تازه وارد 18 ساله هدایت می شود که نقش اولین قهرمان مسلمان را که برای مارول در صفحه نمایش قرار دارد را بر عهده خواهد گرفت.

آماده باشید تا تعداد بیشتری از کامالا خان را به این صورت ببینید همچنین گزارش شده است که برنامه هایی برای حضور ابرقهرمان در صفحه نقره ای نیز وجود دارد. کمیل نانجیانی بازیگر هیجان خود را در مورد اخبار مربوط به انتخاب بازیگران خانم مارول به اشتراک گذاشت. وی نوشت: “من فقط دیدم كه آنها خانم مارول را انداختند و چشمانش اشک ریخت.” “به شما ایمان ولانی تبریک می گویم! کار شما برای بسیاری از مردم ، از جمله من ، معنای زیادی دارد. من نمی توانم صبر کنم.”

“در طنزها ، کمالا یک دختر نوجوان است که می آموزد که قدرت چندشکلی ، اجازه می دهد تا او را “مصنوعی” یا کوچک کردن هر قسمت از بدن خود را ، “جنیا اندرسون از ComicBook.com توضیح داد. “كامالا با الهام از كارول دانورز / كاپیتان مارول ، از قدرت خود برای محافظت از شهر خود در جرسی سیتی استفاده می كند و سرانجام به انتقام جویان می پیوندد.” آیا شما برای تماشای این مجموعه در حال تنظیم هستید؟

مطالب جالب  گروههای موسیقی BandGang لونی، از طریق عمیق "ضد اجتماعی 1.5"

[از طریق] [از طریق]

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *