رفتن به نوشته‌ها

مارک کوبان دلونت وست را پیدا می کند و پیشنهادی برای پرداخت هزینه های بازسازی: گزارش

مارک کوبان ، مالک دالاس ماوریکس ، اطمینان حاصل می کند که بازیکنانش ، چه بازیکنان فعلی و چه بازیکنان سابق ، خوب کار می کنند ، دلونته وست را پیدا کرده و به دنبال یک عکس ویروسی به او کمک می کنند نگهبان بازنشسته تیراندازی را نشان داد که در خیابان برای پول گدایی می کرد.

گزارش شده است که ماه ها دلونته وست در تلاش است. وی در سال 2008 با اختلال دو قطبی تشخیص داده شد و هنگامی که NBA را ترک کرد ، زندگی او به ظاهر رو به زوال بود. او در فیلم ها دیده می شود که درگیر می شود ، در حالی که بی خانمان است زیر پل دالاس می رقصد و موارد دیگر.

کسانی که با وست بازی کرده اند به طور عمومی امیدوار بودند که در کمک به او فعال شوند ، که مارک کوبان را وادار به پیدا کردن کرد ویدئو جدیدی که از یک پمپ بنزین در دالاس گرفته شده است نشان می دهد که کوبایی پس از تلاش رئیس صداوسیما برای تلاش برای تماس با وی ، غرب را انتخاب می کند.

[محتوای جاسازی شده]

برای چند روز. گفته می شود که این دو با یکدیگر دیدار کردند و آنها به هتلی محلی رفتند. به گفته TMZ ، وست به فکر بازپس گیری که کوبایی هزینه آن را پرداخت می کند ، باز است.

در این گزارش آمده است که خانواده و دوستان وست مدتهاست که امیدوارند وی وارد مرحله بازتوانی شود اما تا همین اواخر او پذیرای این ایده نبود.

مطالب جالب  TBS به افتخار چادویک بوسمن

جیسون مریت / گتی ایماژ

امیدوارم که مارک کوبان بتواند از دلونته کمک لازم را بگیرد. سخت است که ببینیم او با سلامت روانی و وضعیت مسکن خود دست و پنجه نرم می کند ، به خصوص وقتی که فقط چند سال پیش در دادگاه تلاش می کرد.

[از طریق]

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *