رفتن به نوشته‌ها

90s به ماریا کری ناودان های، R & B گروه جذبه برای خاطرات عدم

عنصر

فقط یک سال در دهه 1990 ، ماریا کری برچسب خود را به نام Crave Records رهبری کرد. در کوتاه مدت بودن این برچسب ، تعدادی از هنرمندان از جمله گروه دختران R&B Allure که در نهایت به ما کلاسیک هایی مانند “All Cried Out” و “Head Over Heels” می دادند ، شماری از هنرمندان را امضا کرد. در طول سالهای اخیر فعالیت این گروه کاملاً متلاشی شده است ، اما آنها هنوز هم یکی از محبوب ترین موارد تاریخ موسیقی هستند. ماریا کری در خاطرات اخیراً منتشر شده خود به معنای ماریا کری ، لحظاتی از زندگی شخصی و شغلی خود را مرور کرده است ، اما پس از اینکه متوجه شد که این خواننده درباره روزهای شوق خود نوشت و اصلاً از آنها نام برده نشد ، Allure حرفی برای گفتن به آنها داشت رئیس سابق.

[محتوای جاسازی شده]

Allure در صفحه اینستاگرام خود نوشت: “ما سالهاست که همیشه راه بلندی را طی کرده ایم. وقتی نوبت به حرفه ما می رسید”. “با افرادی که نظرات خود را در مورد آنچه برای ما و ماریا پایین آمد ، برخورد کنید. شنیدن شایعاتی مبنی بر اینکه یکی از ما به او تعرض کرده است. افرادی که می گویند ما تلخ بودیم. در پایان روز ، ما اصول را به شدت احساس می کنیم و خواهیم داشت.”

Allure در ادامه نوشت که آنها اولین “اولین اقدام” ماریا در مورد Crave بوده اند و زبان خود را در مورد آنچه با افسانه موسیقی تجربه کرده اند نگه داشته اند. این گروه افزود: “یک چیز بیمارگونه این است که گویی ما هرگز وجود نداشته ایم ، درمان می شود” ، گفت که ماریا “به طور آشکار [دروغ] در مورد آنها گفته است. “هرگز حتی مراقب نبودیم که بعد از گفته شدن و انجام همه کارها حتی ببینیم که چگونه هستیم.”

مطالب جالب  نشان می دهد YNW ملانی فعال یخی گریل زندان در

“ما به شما نزدیک بودیم … مثل خواهران … اما در واقع ذکر برچسب و کاملاً بی توجهی به ما و افتخارات ما و آنچه به عنوان “اولین هنرمندان” شما روی میز آورده ایم سیلی به صورت شماست. ” آنها حتی ماریا کری را در انتهای پیام خود برچسب گذاری کردند. طرفداران او سریع به دفاع از او آمدند و اکنون Allure صفحه اینستاگرام خود را به صورت خصوصی تنظیم کرده است. اتمام پیام خود را در تمامیت آن است.

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *