رفتن به نوشته‌ها

مدونا از کار با دیوید گوتا امتناع می ورزد ، زیرا او یک عقرب است

آنها دو هنرمند بسیار شناخته شده و بسیار موفق در صنعت موسیقی هستند ، اما گزارش می شود که یک علامت ستاره مانع همکاری دیوید گوتا و مادونا شده است. در سال 2011 ، دیوید گوتا برای ریمیکس خود در آهنگ “Revolver” مدونا موفق به دریافت یک گرمی شد. او از کار او تحت تأثیر قرار گرفت و بدیهی است که از برد گرمی او متاثر شد ، بنابراین هر دو بلافاصله زمانی را برای دیدار با یکدیگر ترتیب دادند.

دیوید گوتا ، مدونا ، گرمی ، زودیاک ، طالع بینی ، علامت ستاره ، عقرب
Kevork Djansezian / کارمندان / گتی ایماژ

گوتا برای مصاحبه با کانال YouTube McFly و Carlito نشست. بحث کاملاً به زبان فرانسه بود ، اما داستان دی جی به این ترتیب ترجمه شد: «او به من می گوید که این ریمیکس را دوست دارد و پیشنهاد می کند که آلبوم بعدی اش را تهیه کنم. برای ناهار می رسم. ما در مورد همه چیز صحبت می کنیم – موسیقی ، کاری که او می خواهد با آلبوم انجام دهد. فوق العاده زیبا. فقط او و من است. خیلی راحت ، خیلی باحال. ناهار میخوریم این اتفاق می افتد خیلی خوب است و شما تعجب می کنید که چه موقع ما با هم کار می کنیم. “

معلوم نیست مادونا س askedال کرد که نشانه نجومی اش چیست یا گوتا آزادانه اطلاعات را ارائه داده است ، اما مشخصاً آن چیزی نبود که مدونا می خواست بشنود. به او گفت عقرب است. “ناگهان ، او چهره می کند و به من می گوید ، … متاسفم ، ما نمی خواهیم با هم کار کنیم. لذت بردن از شناختن شما بود. خداحافظ! »برخی از افراد طالع بینی را کمی جدی تر از دیگران می گیرند. به ما اطلاع دهید که به نظر شما کدام علامت زودیاک بدترین نشانه است.

[محتوای جاسازی شده]

مطالب جالب  حوا پس از گفتن اینکه "به نژاد ما فکر نمی کند" با همسر سفید بحث نمی کند جرقه میزند در سال 2014 ازدواج کرد. رپر فیلادلفیا به عنوان بانوی اول Ruff Ryders از رتبه های هیپ هاپ بالا رفت ، بنابراین طرفداران انتظار نداشتند که ایو با یک تاجر سفیدپوست بریتانیایی زندگی کند. این زوج سالهاست که خوشبختانه ازدواج کرده اند و طی بخشی از حضور او در برنامه بدون سانسور ، حتی در مورد چگونگی سازگاری با اختلاف آنها صحبت کرده است. سیندی ارد / Stringer / گتی ایماژ "من به نژاد ما فکر نمی کنم. من نمی کنم البته وقتی برای اولین بار دور هم جمع شدیم ، بله. من هرگز به طور جدی با یک پسر سفیدپوست نبوده ام. حوا گفت ، بله ، من قطعاً به آن فکر کردم ، اما ما آنقدر با هم صادق هستیم که بحث می کنیم و این یک چیز زیباست. "با [چهار] فرزندخوانده من ، بحث داریم. ما در مورد نژاد صحبت می کنیم ، در مورد آن صحبت می کنیم - خصوصاً در آمریکا. چیزهایی که اینجا یکی است. مخصوصاً وقتی که [ماکسمیون] به اینجا می آید و خشونت در حال خشونت ، پلیس را می بیند. اتفاقاتی که فکر نمی کرد هنوز به دلیل سفید بودن او اتفاق افتاده است. و این فقط واقعی است. " حوا اضافه کرد که واقعیت همسر و فرزندان ناپسند او متفاوت است ، زیرا آنها فکر نمی کنند" در مورد آن مگر اینکه با کسی که از آن عبور کرده است نزدیک باشد یا بتواند برای آنها توضیح دهد. برخی چیزها وجود دارد. "او همچنین اضافه کرد که این بحث ها" یک چیز زیبا "بوده است. کلیپ حوا در سانسور نشده برای اولین بار در یک هفته پیش به اشتراک گذاشته شد ، اما از آخر هفته در رسانه های اجتماعی مورد توجه قرار گرفت. دریافت منتقدانی که ادعا می کردند او در قبال اینکه "به نژاد ما فکر نمی کند" غیرمسئولانه است ، اما دیگران از او حمایت کردند و افزودند که مردم باید کل متن پاسخ او را گوش دهند. تماشا کنید کلیپ و حوا زیر را بخوانید چند پاسخ.
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *