رفتن به نوشته‌ها

“بلیط های من به سقوط” از Machine Gun Kelly آلبوم شماره یک

است

ورود Machine Gun Kelly به قلمرو پاپ پانک ثابت کرده است که یک تصمیم عاقلانه برای “Rap Devil” است که در نهایت با گیتار معامله خود را انجام داد . کلی پس از انتشار آلبوم کاملاً جدید خود Tickets To My Downfall ، که شامل مشارکت های سنگین تولید تراویس بارکر افسانه ای بود ، کلی رسماً اولین آلبوم شماره یک خود در بیلبورد چارت را تأمین کرد.

Machine Gun Kelly

دانیل بوچارسکی / گتی ایماژ

گرچه این شاهکار برای خودش چشمگیر است ، اما اولین بار است که یک آلبوم راک از زمان تلقیح ترس از ابزار در صدر جدول قرار دارد. ، گواهی بر موسیقی هیپ هاپ جای پای تجاری این بازی است. با افزایش 126،000 واحد معادل آلبوم در فروش ، بلیط های افزایش سقوط من با تک آهنگ هایی مانند آهنگ “خونین ولنتاین” و همچنین “بهترین دوست سابق من” به کمک Blackbear و “Forget Me Too” به کمک هالزی تقویت شد.

اگرچه به احتمال زیاد 21 Savage و Metro Boomin’s Savage Mode II برای غصب کلی از سلطنت سر می خورد ، اما تعجب آور نخواهد بود که بلیط های My Downfall برای هفته های آینده همچنان یک پایه اصلی در جدول باشد. ، به خصوص اگر کلی به آهنگهای تک آهنگ های جدید ادامه دهد. جذابیت نوستالژیک احیای پاپ پانک ممکن است برخی از طول عمر را تضمین کند ، به ویژه با توجه به اینکه این ژانر در سال های اخیر کمیاب بوده است. در هر صورت ، به Machine Gun Kelly تبریک می گویم که اولین آلبوم شماره یک خود را در جدول بیلبورد قفل کرد.

[از طریق]

مطالب جالب  همسر سابق گریس میگل مذاکرات آشر بازسازی پس از "طلاق شماره سه"
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *