رفتن به نوشته‌ها

M.I.A. Clowned Over Travis Scott “Franchise” Single

وقتی اعلام شد که MIA ، که در چند سال گذشته MIA بوده است ، در حال بازگشت به یک آهنگ با تراویس اسکات و Young Thug است ، جهان از شنیدن آنچه آنها خوشحال شدند آمده بود آهنگی با عنوان “Franchise” برای مدتی تحت عنوان دیگری “White Tee” شناور بود اما موارد اضافه شده M.I.A. به آهنگ جدید بود.

نیمه شب زمان آن فرا رسید که به این یکی چرخش دهید و درست از روی خفاش ، مردم با شعر M.I.A. ، که به گفته بسیاری از آنها متناسب با آهنگ نیست ، مردم را خاموش کردند.

[محتوای جاسازی شده]

آیه او اساساً توسط همه در شبکه های اجتماعی دلقک می شود ، در حالی که تعداد بسیار کمی از مردم از سهم او در این ترانه دفاع می کنند. گرچه ناراحت کننده است که می بینید چند نفر به دلیل او آهنگ را احساس نمی کنند ، به خصوص با توجه به این واقعیت که او تازه به این کشور برگشته است ، اما ممکن است بدخواهان این آهنگ نکته ای داشته باشند.

“میا باید MIA می ماند ، “یکی از کاربران HNHH را در نظرات این آهنگ شوخی کرد. دیگری گفت: “چرا جهنم MIA است. آهنگ را خراب کرد.”

نظرات خود را در مورد این آهنگ به ما اطلاع دهید. آیا شما آن را احساس می کنید یا M.I.A. در واقع طعم ترش را در دهان خود می گذارید؟


مطالب جالب  تهدید دنی گرین واکنش نشان می دهد به مرگ فرستاده به سوی نامزد
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *