رفتن به نوشته‌ها

Lupe Fiasco به کلید تا سبک در “شرمندگی”

عنصر

این لوپه فیاسکو است مثل اینکه قبلاً هرگز او را نشنیده اید – و این اغراق نیست. امروز ، ترانه سرا محترم تصمیم گرفته است بسته ای جالب و دو بسته را ارائه دهد ، که هر دو آهنگ توسط Soundtrakk تهیه کننده شیکاگو تولید شده است. توصیف می شود تحت تأثیر افرادی مانند Lil Uzi Vert و Travis Scott قرار دارد ، هر دو این تک آهنگ ها به عنوان یک تمرین در آزمایش ظاهر می شوند. با توجه به اظهار اخیر تسلط غنایی وی بر کندریک لامار ارجمند ، احساس می شود گویی لوپه سعی دارد با “عذرخواهی” نکته ای را اثبات کند. از این گذشته ، همه چیز به ندرت به نظر می رسد در جایی که او به آن فکر می کند.

بدون خفاش ، مشخص است که لوپه به خلاقیت جدید متعهد است ، صدای خود را در خودکار خیس می کند و از یک ساز سنگین مصنوعی عبور می کند . به شکل معمول ، میله های او متمرکز باقی می مانند ، هرچند با بسته کلی منحرف کننده ، کمی کمی پوشانده شده اند. “تف کوپه از بالا به پایین ، که احساس می کند وو است ، فریاد بزن به گاز n ** من که در قفل است درست مثل Roots” ، او تف را سوار کرد و با شکوفایی ملودیک سوار شد. “در اطراف برخی از مأموران حبس حبس شده ، آنها تیراندازهایی را بر روی پشت بام / Standin” با آن تیر بیرون انداختند ، سعی در پهن کردن ، آنها “شلیک می کنند”.

مطالب جالب  مشارکت PartyNextDoor "PARTYPACK" Of Unreleased Tracks Ft. Nipsey از Hussle، Quavo، از Lil Yachty، و از Murda Beatz به

گرچه بعید است بسیاری این را به لوپه ای که می شناسند و دوست دارند ترجیح دهند ، اما گاهی اوقات یک خواننده رپ باید ریسک کند ، مخصوصاً وقتی که به دنبال طرح نکته هستند. اکنون این همکاری جدید بین لو و Soundtrakk را بررسی کنید و صدا را خاموش کنید – آیا فکر می کنید آنها این همکاری را کنار کشیدند؟

متن های قابل ذکر

کوپه از بالا به پایین که نسیم ، احساس می کند وو است – فریاد بزن برای نی من ** همانطور که در قفل است درست مثل ریشه ها – در اطراف برخی از افراد مادام العمر قفل شده اند ، آنها بر روی پشت بام تیرانداز می کنند
Standin با که قطب، سعی کنید به رول کردن، آنها میریم که ساقه

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *