رفتن به نوشته‌ها

لو ویلیامز گزارش های کاوی لئونارد فود

را رد می کند

پس از پایان ناامیدکننده فصل لس آنجلس کلیپرز ، گزارش های زیادی در مورد شیمی رختکن تیم و احساس برخی از افراد اصلی تیم در مورد ویژه کاوی لئونارد و پل جورج منتشر شده است. درمان نسبت به بقیه تیم. در حقیقت ، جووان بوها از Athletic اخیراً گزارشی از برخی اتفاقات داخل رختکن کلیپرز منتشر کرده و خاطرنشان کرده است که بازیکنانی مانند لو ویلیامز از اینکه چگونه همه چیز خراب شده بسیار ناراحت هستند.

“بازیکنانی مانند پاتریک بورلی ، مونترزل هارل و لو ویلیامز – قبل از ورود لئونارد و جورج سنگ بسترهای کلیپرز – هنگامی که به لئونارد اجازه داده می شد برای اداره بدن و زندگی در سن دیگو بازیها را بیرون بکشد ، موهایش را خسته می کند ، که اغلب اوقات او را در پروازهای تیمی دیر می کند ، “بوها نوشت.

ویلیامز وقتی از نظرات اینستاگرام بلیچر ریپورت استفاده می کرد تا بوها را برای گزارش خود صدا کند ، از این گزارش اخیر چندان استقبال نکرد. “داگ ، من حتی نمی دانم موی سر به چه معناست. Loljovanbuha از کجا می توانی آن را بدست بیاوری. از منبع خود بیرون بیایید.” /public/userfiles/2020/10/16/image-1-602×1024.png “alt =” Clippers “width =” 602 “height =” 1024 “>

تصویر از طریق Instagram

< تعجب آور نیست که ببینیم ویلیامز گزارش را انکار می کند زیرا در طول چند ماه گذشته بسیاری از داستان های کلیپرز توسط بازیکنان ساقط شده است. در میان آنها گزارشی مبنی بر بی احترامی پاتریک بورلی به میشل رابرتز از NBPA بود.

مطالب جالب  D.R.A.M. تغییرات نام او

در هر صورت ، این مورد خوبی برای کلیپرز نیست ، که اگر بخواهد شلیک کند باید مقداری شیمی پیدا کند در عنوان فصل آینده است.

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *