رفتن به نوشته‌ها

LL Cool J به می گوید Kanye غرب برای “شاش در یک Yeezy” به جای جایزه گرمی در

عنصر

بسیاری از هنرمندان در طول سال ها درباره كانیه وست تفسیر كرده اند ، اما داستانهای متفرقه اخیر وی باعث شده است كه LL Cool J متوقف شود. اسطوره هیپ هاپ به مدت 5 سال میزبان نمایش جایزه گرمی بود و اگرچه او موافق است که آکادمی ضبط کارهای زیادی برای کار دارد ، اما او معتقد نیست که کانیه وست باید از خودش فیلم می گرفت تا جایزه آرزو خود را کند. LL در مورد لحظه حضور در شبکه های اجتماعی هنگام حضور در Desus & Mero صحبت کرد و گفت که احساس می کند در مورد ویدیوی Kanye نوعی از راه را احساس کرده است ، کم لطفی است.

[محتوای جاسازی شده]

” با کمال احترام ، من فکر می کنم کانیه فقط باید ، شما می دانید … شاید او به جای اینکه در گرمی خرد کند ، فقط باید یک Yeezy یا چیزی را خرد کند. در یک جفت یکی از آنها را بچرخانید ، Yeezys ، B ، “گفت LL Cool J. “من نوعی احساس آن sh * t را داشتم. من این sh * t را دوست نداشتم زیرا پنج سال است که میزبان گرمی ها هستم. گرمی ها همه چیز را درست نمی گیرند ، اما همه چیز را هم اشتباه نمی گیرند یا. “

وی افزود:” من این بی احترامی مداوم را درک نمی کنم. ” “نگاه کن ، حالا من را اشتباه نگیر ، موارد ناخوشایندی برای برخی از هنرمندان اطراف گرمی اتفاق افتاده است. آنها بدون نقص نیستند ، من را اشتباه نگیرید. آنها کاملاً عالی نیستند. من یک سال آنها [جی ز] را به پایین دعوت کردند و احساس کردم که او باید کمی عشق داشته باشد و او در آن سال خراب شد … اما در گرمی pissing؟ ، ب … بیا مرد. او چه کاری انجام می دهد؟ ” آیا شما با LL موافق هستید؟

مطالب جالب  Tiny به T.I اجازه می دهد OneFans را شروع کنید: "He's a Sex Symbol"

[محتوای جاسازی شده]

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *