رفتن به نوشته‌ها

بینی از Lil Tecca و Moneybagg یو و BLAC Youngsta به هفته اول فروش در

عنصر

هفته جالبی در جنوب بود. Moneybagg Yo و Blac Youngsta اعلام کردند که در همان تاریخ آلبوم های انفرادی را حذف می کنند. طرفداران از فراوانی موسیقی در اردوگاه CMG بسیار هیجان زده بودند اما در عین حال ، داشتن هر دو هنرمند ستاره از یک موسیقی قطره ای بهترین موسیقی ممکن است بهترین استراتژی باشد. این دو با اعلام اینکه می خواهند پروژه مشترکی با عنوان Code Red ارائه دهند ، به مصالحه رسیدند. فرود در همان تاریخ اکران ، دنیای Virgo’s Lil Tecca است. پروژه رپر نیویورکی با ویژگی هایی از Lil Uzi Vert گرفته تا Skrillex انباشته شده است.

پیش بینی های هفته اول فروش هر دو پروژه اکنون انجام شده و کاملاً شبیه به هم هستند. طبق chartdata ، هر دو پروژه به دنبال انتقال 35K به 40K در هفته اول هستند و ستاره کشور را با کیت اوربان گره می زنند. Tecca در حال جستجو برای واحدهای واقعی بالاتر است که با 2K تا 3K پیش بینی شده به فروش می رسد در حالی که Code Red از 1K تا 2K است. آلیشیا کیز ، که تازه ALICIA را رها کرده است ، در حال بررسی چند واحد دیگر است که با یک برش پیش بینی 50K به 55K منتقل شده است.

بعید به نظر می رسد که هر یک از این پروژه ها در بالای نمودار اولین بار باشد. NBA Youngboy احتمالاً می تواند در صدر جدول قرار بگیرد ، اگرچه ممکن است با هدف پس از مرگ Pop Smoke برای The Stars Shoot For The Moon رقابت کند.

مطالب جالب  Ghetts قطره منتشر نشده آهنگ "مرده به من"

[از طریق]

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *