رفتن به نوشته‌ها

لوئیس همیلتون روابط افسانه ای فرمول 1 ضبط

عنصر

اگر طرفدار ورزش های اتومبیلرانی هستید ، مطمئناً می دانید که لوییس همیلتون کیست. راننده انگلیسی فرمول 1 یکی از بهترین رانندگان در جهان است و امروز ، او به یک نقطه عطف بزرگ رسیده است. در زمان جایزه بزرگ ایفل در آلمان ، همیلتون بردی را کسب کرد که 91 امین موفقیت وی بود. این پیروزی او را در بیشتر اوقات با افرادی مانند مایکل شوماخر که بیشتر دوران حرفه ای خود را با فراری گذرانده بود گره زد. نود و یک برد علامتی بود که بسیاری احساس می کردند غیرممکن است ، اما اکنون ، احتمالاً هامیلتون از آن پیشی خواهد گرفت.

بلافاصله پس از مسابقه ، پسر میت ، پسر شوماخر ، که کلاه قرمز مسابقه ای به او هدیه داد ، از همیلتون استقبال کرد ، پوشیده شده توسط پدرش. این یک لحظه و حرکت باورنکردنی بود که باعث شد همیلتون کاملاً گل و لای شود. پس از مسابقه ، همیلتون در مورد اینکه این ژست برای او چقدر معنی داشت صحبت کرد.

[محتوای جاسازی شده]

“وقتی بزرگ می شوید و به تماشای شخصی می نشینید ، به طور کلی او را از نظر کیفیت راننده آنها بلکه همان چیزی است که آنها قادر به انجام مداوم سال به سال ، مسابقه به مسابقه ، هفته به هفته با تیم خود هستند. ” “من فکر نمی کنم کسی ، به خصوص من ، فکر کرده باشد که از نظر سوابق هرجای مایکل باشم. این افتخار خارق العاده ای است و مدتی طول خواهد کشید تا به آن عادت کنید. راستش را بخواهید ، وقتی وارد خط چاله شدم که فقط وقتی فهمیدم ، حتی هنگام عبور از خط ، حتی آن را محاسبه نکرده ام. من نمی توانستم این کار را انجام دهم بدون اینکه این تیم باورنکردنی پشت سر من فشار بیاورد و همه چیز را به آن بدهد. از شما بسیار سپاسگزارم و احترام زیادی برای مایکل قائل هستم. “

مطالب جالب  قهرمانی با اسنوپ داگ جشن لیکرز 'جدید تاتو، Disses کلیپرز

طی دو هفته دیگر ، همیلتون این فرصت را خواهد داشت که رسما رکورد شوماخر را بشکند زیرا در مسابقات جایزه بزرگ پرتغال شرکت خواهد کرد. راننده مرسدس نیز در جدول رده بندی اول است و اگر این وضعیت حفظ شود ، با هفت قهرمانی جهان رکورد شوماخر را می بندد.

[از طریق]

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *