رفتن به نوشته‌ها

کشباف کلاسیک لیکرز ‘برای 2021 سطح اینترنتی

عنصر

هر سال ، تیم هایی در سراسر NBA با پیراهن های جدیدی که می خواهند در موارد خاص بپوشند ، برکت می گیرند. برای چند فصل اخیر ، روند شهر جرسی به خصوص برای هوادارانی که به نظر می رسد همیشه عجله دارند و لباس هایشان را می گیرند بسیار سرگرم کننده است. برخی از تیم ها حتی از بیرون رفتن و تهیه پیراهن های کلاسیک که لباس های پوشیده شده در اوایل سال یک حق رای دادن را تکرار می کنند لذت می برند. در سال 2021 ، به نظر می رسد که لیکرز واقعاً مسیر کلاسیک را طی خواهد کرد.

در تصاویر جدید ارسال شده به توییتر ، یکی از طرفداران لیکرز توانست یک پیراهن زودرس (پیراهن پیراهن) را از یک ورزش خریداری کند. فروشگاه کالا همانطور که از عکس های زیر می بینید ، پیراهن شامل همان رنگ ، قلم و سبک همان لباس های کلاسیک لیکرز از سال 1960 است ، زمانی که تیم از مینیاپولیس به لس آنجلس نقل مکان کرد. لیکرز این پیراهن ها را تا اواخر دهه 60 بر تن می کرد که با رنگ های بنفش و طلایی همراه بود.

این لباس ها مدتی است مورد تحسین قرار گرفته اند اما بر اساس این نشت ، به نظر می رسد که سرانجام تقریباً اینجا هستند. 2020-2021 شصتمین سالگرد انتقال این تیم به لس آنجلس خواهد بود ، بنابراین منطقی است که آنها این لباس ها را انتخاب کنند.

اگر لیکرز امسال بتواند عنوان قهرمانی را بدست آورد ، شاید بدنام بدنام ماما پیراهن می توانید یک کلاسیک در چند دهه آینده از هم اکنون می شوند.

مطالب جالب  Jeezy سه پلاک پلاتین به دیوار اضافه کرد
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *