رفتن به نوشته‌ها

لیدی گاگا در مورد چگونگی مبارزات با سلامت روان “Chromatica” را الهام بخش

لیدی گاگا می گوید آخرین رکورد خود ، Chromatica ، نگاه صادقانه به تاریخ خواننده با افسردگی و تلاش برای سازگاری با شهرت است. گاگا در مورد پروژه در صبح یکشنبه CBS صحبت کرد.

لیدی گاگا ، سلامت روان ، کروماتیکا جیمی مک کارتی / گتی ایماژ

آهنگ وی “911” ، به طور خاص ، در مورد چگونگی کنار آمدن با سلامت روانش بحث می کند مسائل او می گوید غزل “Pop a 911” “اشاره به دارویی است که مجبور شدم هنگام وحشت به دلیل اینکه لیدی گاگا هستم مصرف کنم”.

یکی از بزرگترین مسائل او سازگاری با سطح جهانی او بود شهرت در اوایل کار خود. وی گفت: “من از معروف بودن متنفر بودم ، از ستاره بودن متنفر بودم ، احساس خستگی و فرسودگی می کردم.” “اگر من در فروشگاه مواد غذایی هستم و کسی خیلی به من نزدیک می شود و یک تلفن همراه را درست در صورت من قرار می دهد و شروع می کند گرفتن عکس ، فقط وحشت کامل ، درد در تمام بدن. من از اینکه خیلی ترسیده ام پرانتز می گیرم. مثل اینکه من یک جسم هستم ، من یک شخص نیستم. “

گاگا ادامه داد می گوید لحظات خودآزاری در تاریکترین زمانهای او وجود دارد: “اگر مشکلات ذهنی داشته باشید همیشه اجازه نمی دهد که دیگران ببینند” این آسان نیست. “من قبلاً نشان می دادم ، خودم صدمه می زدم ، می گفتم ، “نگاه کن من خودم را بریدم ، ببینم دارم صدمه می زنم.” از آنجا که فکر نمی کردم کسی به دلیل بهداشت روانی بتواند ببیند ، نامرئی است.

“من واقعاً نمی فهمیدم که چرا باید غیر از وی ادامه داد: “این یک فکر و احساس واقعی بود ، چرا باید دور خود را حفظ کنم؟”

Chromatica از طریق سیستم عامل های جریان در دسترس است.

[ از طریق]

مطالب جالب  Lil Tecca اولین آلبوم "Virgo World" Ft. از Lil Durk، منو، Skrillex به، پولو G
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *