رفتن به نوشته‌ها

کایل Kuzma به بیان شوک بیش از برد NBA عنوان

عنصر

با توجه به ویروس کرونا ، ما تازه از طولانی ترین فصل تاریخ NBA بیرون آمدیم. در حقیقت ، اگر فصل فقط برای دو هفته بیشتر سپری شده بود ، یک سال تقویمی به طول می انجامید ، که فکر کردن درباره آن دیوانه است. لس آنجلس لیکرز به لطف قهرمانی های خود در زمین ، که تیم را در تمام طول فصل تسلط داشت ، در پایان با پیروزی بیرون آمد. در حالی که لبرون جیمز و آنتونی دیویس ستاره تیم بودند ، احترام گذاشتن به بقیه بازیکنان از جمله کایل کوزما مهم است.

کوزما در طول فصل فراز و نشیب های زیادی داشت ، با این حال ، او هرگز بگذارید او را پایین بیندازد و او تا انتها هل داد. کسب این عنوان یک تجربه اخروی برای کوزما بوده است ، که به تازگی در توییتر اعلام کرده است که چقدر دیوانه کننده هفته گذشته برای او بوده است.

“یو فقط یک هدف تمام عمر را انجام داد. 7 ساله بود که آرزو کردم و نوشتم که یک قهرمانی nba را به دست بیاورم. فقط میز را خنک کردم و عرق کردم ، “. کوزما گفت.

همین چند هفته پیش ، طرفداران دادخواست ایجاد کردند که کوزما نمی خواهد” اگر لیکرز یک عنوان را بدست آورد ، انگشتر بگیرید. امیدوارم هواداران لیکرز لحن خود را تغییر دهند و تشخیص دهند بازیکنانی مانند کوزما در کمک به لیکرز به جایی که اکنون هستند کمک کردند.

مطالب جالب  ازدواج ، خانواده و رابطه جنسی آلیشیا کیز توسط خواننده جگوار رایت مورد حمله
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *